Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ostatnie dni głosowania przed Galą PGE Ekstraligi 2018

Ponad 150 tys. głosów oddano już na speedwayekstraliga.pl przed Galą PGE Ekstraligi. Na bohaterów sezonu 2018 można głosować do poniedziałku do godziny 12:00.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Sparta - Unia Jarosław Hampel, Tai Woffinden WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Sparta - Unia. Jarosław Hampel, Tai Woffinden.

Gala podsumowująca rozgrywki najlepszej żużlowej ligi świata odbędzie się w warszawskim ATM Studio w poniedziałek, 8 października. Transmisję z tego wydarzenia, które poprowadzą Marcin Majewski i Dorota Gardias, przeprowadzi nSport+.

Przypomnijmy, że w pięciu kategoriach o wynikach zadecydują kibice. To właśnie oni wybierają najlepszego polskiego zawodnika, obcokrajowca, juniora, trenera/menedżera oraz objawienie sezonu.

- Głosowanie cieszy się rekordowym zainteresowaniem - mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. - Jest jeszcze czas, aby w kilku kategoriach przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojego kandydata. Mogę zdradzić, że najbardziej zacięta rywalizacja towarzyszy wyborowi najlepszego trenera/menedżera, ale równie ciekawie jest w przypadku kategorii: junior oraz obcokrajowiec.

W przyszłym tygodniu PGE Ekstraliga uruchomi konkurs dla kibiców #WjedźNaGalę, a tym samym cztery osoby, które staną się jego laureatami będą mogły towarzyszyć zawodnikom bezpośrednio w ATM Studio i dołączyć do grona gości tego wydarzenia.

To już czwarta Gala PGE Ekstraligi w jej historii. Od początku organizowania podsumowań sezonu szczególne znaczenie mają nagrody - Szczakiele - które odbierane są przez laureatów, a stanowią formę uhonorowania pierwszego polskiego indywidualnego mistrza świata na żużlu, Jerzego Szczakiela.

Rokrocznie swoje wyróżnienie przyznaje również Ekstraliga Żużlowa. Specjalne Złote Szczakiele odbierali w kolejności: Jerzy Szczakiel (2015), Tomasz Gollob (2016) i Jarosław Hampel (2017).

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2018: półfinał Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

Czy oddałeś już lub zamierzasz oddać swój głos?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×