Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Czas skończyć z hipokryzją w Stali (felieton)

- Wreszcie należałoby powiedzieć prawdę. Czas skończyć z tą hipokryzją - pisze w swoim felietonie o Stali Rzeszów Marta Półtorak, była prezes tego klubu.
Marta Półtorak
Marta Półtorak
zawodnicy Stali Rzeszów, Greg Hancock i Luke Becker WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: zawodnicy Stali Rzeszów, Greg Hancock i Luke Becker

"Półtora okrążenia" to cykl felietonów Marty Półtorak, byłej prezes Stali Rzeszów.

***

Stal Rzeszów nie uzyskała licencji na sezon 2019 i to na pewno nie jest fajny moment dla klubu. Zawodnicy mówili o zaległościach finansowych. Takie rzeczy nie powinny się dziać. To trzeba absolutnie potępić. Żal w tym wszystkim kibiców, bo atmosfera wokół rzeszowskiej drużyny nie jest zbyt dobra.

Zazwyczaj w grudniu sprzedaje się karnety, a Stal nie ma licencji. Przede wszystkim klub powinien rzetelnie poinformować o wszystkim sympatyków żużla z Rzeszowa. To byłoby uczciwe zachowanie. Wreszcie należałoby powiedzieć prawdę. Czas skończyć z tą hipokryzją.

Prezes Ireneusz Nawrocki jest postacią nie chcę powiedzieć barwną, bo to kiepskie barwy, ale na pewno kontrowersyjną. Przypomnę tylko, że na początku chciał uczyć innych prezesów, jak zarabiać na żużlu. Znam takich, którzy działają w klubach wiele lat i oni muszą raczej dokładać własne pieniądze.

Doskonale wiemy, jak jest. W normalnym świecie przelewy dochodzą, adresat otrzymuje wysłane pieniądze. Dziwię się skąd tyle hipokryzji. Wszędzie w naszym życiu otaczamy się dziwnymi przypadkami. Szkoda, że spotkało to również Stal.

Marta Półtorak

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakujeTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy zgadzasz się z Martą Półtorak?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (42):

Zobacz więcej komentarzy (29)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×