WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Obsady 1/4 IMP w Gnieźnie, Pile, Krośnie i Łodzi

18 czerwca w Gnieźnie, Krośnie, Pile i Łodzi rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znane są już obsady turniejów. Półfinały odbędą się Rawiczu i Opolu, a finał w Toruniu.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Tytułu bronić będzie Adam Skórnicki. Najlepsi zawodnicy ubiegłorocznego finału IMP w Lesznie oraz uczestnicy Grand Prix walkę w mistrzostwach Polski rozpoczną od półfinałów.

Lista startowa ¼ IMP w Gnieźnie:
1. Dawid Cieślewicz (TŻ Start Gniezno)
2. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
3. Krzysztof Jabłoński (TŻ Start Gniezno)
4. Kamil Brzozowski (GTŻ Grudziądz)
5. Sławomir Musielak (Unia Leszno SSA)
6. Zbigniew Suchecki (PSŻ Poznań)
7. Jacek Rempała (SKMŻ Lublin)
8. Norbert Kościuch (PSŻ Poznań)
9. Marcin Nowaczyk (RKS Kolejarz Rawicz)
10. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz SA)
11. Piotr Dziatkowiak (RKS Kolejarz Rawicz)
12. Robert Mikołajczak (RKS Kolejarz Rawicz)
13. Grzegorz Zengota (ZKŻ SSA Zielona Góra)
14. Bartosz Kasprowiak (KSM Krosno)
15. Marcin Rempała (RKM ROW Rybnik)
16. Rafał Dobrucki (ZKŻ SSA Zielona Góra)

R1. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz SA)
R2. Robert Flis (KŻ Kolejarz Opole)

Do półfinału w Rawiczu awansują:
- 5 zawodników + 2 zawodników rezerwowych
- 3 miejsca zarezerwowane dla: Tomasza Golloba, Damiana Balińskiego, Krzysztofa Kasprzaka.

Lista startowa ¼ IMP w Pile:
1. Piotr Świst (KS Speedway Polonia Piła)
2. Łukasz Jankowski (PSŻ Milion Team Poznań)
3. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Milion Team Poznań)
4. Damian Sperz (GKS Wybrzeże Gdańsk SA)
5. Robert Miśkowiak (KM Ostrów)
6. Daniel Jeleniewski (WTS SA)
7. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno SSA)
8. Piotr Świderski (Unia Tarnów ŻSSA)
9. Piotr Rembas (KŻ Kolejarz Opole)
10. Adrian Miedziński (KST Unibax SA)
11. Mariusz Franków (KŻ Orzeł Łódź)
12. Maciej Piaszczyński (KŻ Orzeł Łódź)
13. Michał Mitko (RKM ROW Rybnik)
14. Mirosław Jabłoński (TŻ Start Gniezno)
15. Tomasz Chrzanowski (Polonia Bydgoszcz SA)
16. Krzysztof Słaboń (Start Gniezno)

R1. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz)
R2. Łukasz Linette (KS Speedway Polonia Piła)

Do półfinału w Rawiczu awansują:
- 6 zawodników + 2 zawodników rezerwowych
- 2 miejsca zarezerwowane dla: Piotra Protasiewicza i Rune Holty

Lista startowa ¼ IMP w Krośnie:
1. Mateusz Kowalczyk (KSM Krosno)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów ŻSSA)
3. Roman Chromik (KSM Krosno)
4. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów ŻSSA)
5. Rafał Okoniewski (Stal Gorzów SA)
6. Tomasz Gapiński (CKM Włókniarz SA)
7. Michał Szczepaniak (CKM Włókniarz SA)
8. Sławomir Drabik (CKM Włókniarz SA)
9. Dawid Stachyra (Marma Stal Rzeszów SA)
10. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań)
11. Paweł Miesiąc (Marma Stal Rzeszów SA)
12. Dawid Lampart (Marma Stal Rzeszów SA)
13. Tomasz Schmidt (KŻ Kolejarz Opole)
14. Grzegorz Knapp (GTŻ Grudziądz)
15. Karol Baran (SKMŻ Lublin)
16. Tomasz Rempała (SKMŻ Lublin)

R1. Kamil Cieślar (CKM Włókniarz SA)
R2. Tomasz Łukaszewicz (KSM Krosno)

Do półfinału w Opolu awansują:
- 5 zawodników + 2 zawodników rezerwowych
- 3 miejsca zarezerwowane dla: Grzegorza Walaska, Jarosława Hampela i Adama Skórnickiego

Lista startowa ¼ IMP w Łodzi:
1. Stanisław Burza (Orzeł Łódź)
2. Piotr Dym (KŻ Orzeł Łódź)
3. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
4. Maciej Kuciapa (Marma Stal Rzeszów SA)
5. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
6. Borys Miturski (CKM Włókniarz SA)
7. Mariusz Węgrzyk (RKM Rybnik)
8. Ronnie Jamroży (RKM Rybnik)
9. Patryk Pawlaszczyk (KM Ostrów)
10. Karol Ząbik (KM Ostrów)
11. Wiesław Jaguś (KST Unibax SA)
12. Adrian Gomólski (KM Ostrów)
13. Maciej Janowski (WTS SA)
14. Adam Czechowicz (KŻ Kolejarz Opole)
15. Tomasz Jędrzejak (WTS SA)
16. Rafał Klimek (SKMŻ Lublin)

R1. Marcin Piekarski (CKM Włókniarz SA)
R2. Marcin Sekula (KŻ Kolejarz Opole)

Do półfinału w Opolu awansują:
- 6 zawodników + 2 zawodników rezerwowych
- 2 miejsca zarezerwowane dla: Sebastiana Ułamka i Roberta Kościechy

Terminarz IMP:
18 czerwca - Ćwierćfinały w Gnieźnie, Pile, Krośnie i Łodzi
1 lipca - Półfinały w Rawiczu i Opolu
25 lipca - Finał w Toruniu

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (49):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • robert725 0
    a kro wie o której jadą w Gnieżnie ?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Malinka 0
    W Łodzi o 16.30
    Odpowiedz Zgłoś
  • PepeToronto 0
    w finałach największa walka będzie pomiędzy miedziakiem i jagusiem a widząc jak gollobowi pasował tor w Toruniu to on pewnie ich pogodzi
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (46)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×