Obsada Memoriału Jancarza rośnie w siłę. Pojedzie Emil Sajfutdinow

Coraz mniej niewiadomych w obsadzie XVI Memoriału Edwarda Jancarza. Udział w gorzowskim turnieju potwierdził Emil Sajfutdinow.
Dawid Borek
Dawid Borek
WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Emil Sajfutdinow przed Vaclavem Milikiem

Od momentu reaktywacji Memoriału Edwarda Jancarza (sezon 2016), Emil Sajfutdinow wziął udział w jednej edycji turnieju poświęconego gorzowskiej legendzie. Rosjanin wystartował w zawodach w 2017 roku, gdy z dorobkiem ośmiu punktów zajął 9. pozycję.

W nowym sezonie rosyjski żużlowiec postara się o poprawę tego rezultatu. Sajfutdinow został właśnie ogłoszony kolejnym uczestnikiem XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca w Gorzowie.

Sajfutdinow to szósty zawodnik w obsadzie zmagań. Dołączył on do Bartosza Zmarzlika, Grigorija Łaguty, Krzysztofa Kasprzaka, Patryka Dudka i Jasona Doyle'a.

Przypomnijmy, że przed rokiem Memoriał Edwarda Jancarza padł łupem Bartosza Zmarzlika, który w wyścigu finałowym pokonał Patryka Dudka, Szymona Woźniaka i Krzysztofa Kasprzaka.