Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Północ - Południe w Łodzi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Jakub Miśkowiak na pierwszym planie.
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Jakub Miśkowiak na pierwszym planie.
zdjęcie autora artykułu

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na mecz Północ - Południe, który oficjalnie otworzy sezon żużlowy 2019 w Polsce. 24 marca, o godzinie 14:45, najlepsi zawodnicy Nice 1. Ligi Żużlowej, podzieleni na dwie drużyny, zaprezentują się na torze w Łodzi.

Podział został dokonany wedle klucza geograficznego. W zespole Północy wystąpią żużlowcy klubów z Gdańska, Gniezna, Łodzi i Daugavpils. Z kolei Południe reprezentować będą zawodnicy drużyn z Rybnika, Ostrowa Wielkopolskiego i Tarnowa.

Drużynę Północy po zwycięstwo poprowadzi Lech Kędziora z Orła, który powołał następujący skład: Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Dawid Wawrzyniak, Krystian Pieszczek, Karol Żupiński, Timo Lahti oraz Adrian Gała.

Przeczytaj także: Rezerwowi na start! Kogoś poniosła fantazja (felieton)

Taki sam cel rysuje się przed drużyną Południa, którą poprowadzi trener Piotr Żyto z ROW-u Rybnik. W jego teamie pojadą: Kacper Woryna, Troy Batchelor, Robert Chmiel, Peter Ljung, Mateusz Cierniak, Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński.

ZOBACZ WIDEO Majewski: Tomek Gollob budzi się do życia

Bilety na mecz Północ - Południe są już do nabycia. Organizatorzy razem z platformą TicketCo zapraszają do ich kupowania online pod adresem bilety.speedwayevents.pl.

Sprawdź się: rozwiąż nasz quiz żużlowy!

Wejściówki są aktualnie w przedsprzedaży i można je kupić w niższych cenach, które obecnie kształtują się od 15 do 40 zł. Chętne osoby mogą również skorzystać z zakupu Pakietów VIP, który w przedsprzedaży kosztować będzie 200 zł. W sprzedaży są również bilety dla dzieci do lat 7 w cenie 1 zł. Nie obowiązują one jednak na trybunie VIP stadionu w Łodzi. Przedsprzedaż zakończy się 17 marca o godzinie 23.59.

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
avatar
sympatyk żu-żla
27.02.2019
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Ceny wejściówek w normie.Powinno być telewizji.Zawody mogą być ciekawe.  
avatar
dendryk
27.02.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A kiedy wymiana bonów na karnety ? Oby nie w ostatniej chwili .  
avatar
wanow
27.02.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A kiedy na mecz w Rzeszowie rusza sprzedaż Mus nie mus potrzeba pojechać.