Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Transfery. Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2020

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwa okres transferowy (kolejny rozpocznie się w trakcie sezonu). Prezentujemy aktualne składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2020.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Oskar Fajfer na prowadzeniu podczas meczu w Gdańsku WP SportoweFakty / Wiesław Werdaliński / Na zdjęciu: Oskar Fajfer na prowadzeniu podczas meczu w Gdańsku

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2019 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2020 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został potwierdzony, lub oficjalnie poinformowali, że zrobią to w terminie 1-14 listopada.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Zobacz także: Składy drużyn 2. Ligi Żużlowej na 2020 rok!

W trakcie sezonu czynne będą dodatkowe okienka transferowe - po 3, 6, 10 i 14 kolejce. Każde potrwa 5 dni.

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje. Od 2020 roku klub może zmienić zawodnik, który wliczając bonusy nie zdobyć więcej niż 12 punktów.

News aktualizowany na bieżąco.


Apator Toruń

Zawodnik Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Ryan Douglas Australia 1993 -
Chris Holder Australia 1987 1,677 (Ekstraliga)
Jack Holder Australia 1996 1,391 (Ekstraliga)
Wiktor Kułakow Rosja 1995 2,411
Adrian Miedziński Polska 1985 1,312
Matias Nielsen Dania 1998 -
Tobiasz Musielak Polska 1993 2,104
Juniorzy:
Cyprian Bieliński Polska 2001 -
Jakub Janik Polska 2000 -
Kamil Kiełbasa Polska 2001 0,233
Igor Kopeć-Sobczyński Polska 1999 0,571 (Ekstraliga)
Filip Nizgorski Polska 2002 0,00 (Ekstraliga - niekl.)
Aleks Rydlewski Polska 2002 -
Justin Stolp Polska 2001 -

Menedżer: Tomasz Bajerski
Przyszli: Kułakow (Tarnów), Miedziński (Częstochowa), Musielak (Łódź), Kiełbasa (powrót z wyp. z Łodzi), Douglas.
Odeszli: Doyle, Holta, Iversen (Gorzów), Kościuch, Andersen, Soerensen, Bogdanowicz, Holta (Częstochowa).


Arged Malesa TŻ Ostrovia

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Adrian Cyfer Polska 1995 1,424
Tomasz Gapiński Polska 1982 2,028
Mark Karion Rosja 2000 -
Nicolai Klindt Dania 1988 1,939
Sam Masters Australia 1991 1,600
Rafał Okoniewski Polska 1980 1,940
Grzegorz Walasek Polska 1976 1,976
Juniorzy:
Kacper Grzelak Polska 2003 -
Jakub Krawczyk Polska 2004 -
Jakub Poczta Polska 2004 -
Sebastian Szostak Polska 2003 -

Trener: Mariusz Staszewski
Przyszli: Okoniewski (Łódź), Cyfer (Gdańsk).
Odeszli: Nowacki (Gorzów - powrót z wyp. do Gorzowa).


Start Gniezno

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Oliver Berntzon Szwecja 1993 1,980
Kevin Fajfer Polska 1998 0,977
Oskar Fajfer Polska 1994 1,889
Adrian Gała Polska 1995 1,952
Frederik Jakobsen Dania 1998 0,889 (niekl.) i 0,800 (Ekstraliga - niekl.)
Timo Lahti Finlandia 1992 2,111
Jurica Pavlic Chorwacja 1989 1,724
Juniorzy:
Adrian Cieślewicz Polska 2003 -
Mikołaj Czapla Polska 2003 -
Kacper Grzelak Polska 2002 -
Damian Stalkowski Polska 1999 1,093
Marcel Studziński Polska 2001 0,750 (2. liga - niekl.)
Szymon Szwacher Polska 2002 -

Menedżer: Rafael Wojciechowski
Przyszli: Jakobsen (powrót z wyp. w Gorzowie), Studziński (Bydgoszcz), Lahti (Daugavpils).
Odeszli: Kudriaszow (Daugavpils), Błażykowski (Bydgoszcz).


Unia Tarnów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Michał Gruchalski Polska 1998 1,283 (Ekstraliga)
Daniel Kaczmarek Polska 1997 1,530
Ernest Koza Polska 1994 0,972
Peter Ljung Szwecja 1982 2,339
Artur Mroczka Polska 1989 1,500
Kim Nilsson Szwecja 1991 1,308 (niekl.)
Juniorzy:
Mateusz Cierniak Polska 2002 1,115
Mateusz Gzyl Polska 2002 -
Przemysław Konieczny Polska 2001 0,480 (niekl.)
Dawid Rempała Polska 2002 0,111 (niekl.)

Menedżer: Tomasz Proszowski
Przyszli: Gruchalski (Częstochowa), Nilsson (Gdańsk).
Odeszli: Kułakow (Toruń).


Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Mikkel Bech Dania 1994 1,966
Robert Chmiel Polska 1998 1,509
Kacper Gomólski Polska 1993 1,690
Rasmus Jensen Dania 1993 2,000 (2. liga - niekl.)
Aleksandr Kajbuszew Rosja 2001 -
Peter Kildemand Dania 1989 0,979 (Ekstraliga)
Krystian Pieszczek Polska 1995 2,031
Jacob Thorssell Szwecja 1993 2,054
Bradley Wilson-Dean Nowa Zelandia 1994 1,250 (niekl.)
Juniorzy:
Piotr Gryszpiński Polska 2000 1,000 (2. liga)
Amadeusz Szulist Polska 2002 -
Maciej Uszaruk Polska 2000 -
Karol Żupiński Polska 2002 1,024

Trener: Mirosław Berliński
Przyszli: Chmiel (Rybnik), Jensen (Piła), Kajbuszew, Kildemand (Gorzów), Gryszpiński (Piła).
Odeszli: Zieliński (powrót z wyp. do Grudziądza), Seifert-Salk, Kling, Nilsson (Tarnów), Cyfer (Ostrów), Majchrzak, Rowecki.


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Pontus Aspgren Szwecja 1991 1,000 (niekl.)
Arsłan Fajzulin Rosja 1999 -
Jewgienij Kostygow Łotwa 1996 1,000
Andriej Kudriaszow Rosja 1991 1,429 (niekl.)
Marko Lewiszyn Ukraina 2000 -
Kjastas Puodżuks Łotwa 1986 1,319
Linus Sundstroem Szwecja 1990 1,694
Juniorzy:
Ricards Ansviesulis Łotwa 2002 -
Elvis Avgucevics Łotwa 2001 -
Francis Gusts Łotwa 2003 -
Daniił Kołodinski Łotwa 2000 -
Davis Kurmis Łotwa 1999 1,250 (niekl.)
Kristers Lumanis Łotwa 2002 -
Ernest Matjuszonoks Łotwa 2002 -
Oleg Michaiłow Łotwa 1999 1,417
Aleksiej Pilac Łotwa 2003 -
Rudolfs Sprogis Łotwa 2002 -
Maris Strelcovs Łotwa 2003 -
Artiom Trofimow Łotwa 2000 1,162

Trener: Nikołaj Kokin
Przyszli: Fajzulin, Kudriaszow (Gniezno), Sundstroem (Rybnik).
Odeszli: Lebiediew (powrót z wyp. do Wrocławia), Tarasienko (Krosno), Lahti (Gniezno).


Orzeł Łódź

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
Ben Ernst Niemcy 2003 -
Daniel Jeleniewski Polska 1983 2,000
Juniorzy:
Eryk Borczuch Polska 2000 -
Aleksander Grygolec Polska 2003 0,000 (niekl.)
Piotr Pióro Polska 1999 0,750

Trener: Lech Kędziora
Przyszli: -
Odeszli: Kiełbasa (powrót z wyp. do Torunia), Musielak (Toruń), Huckenbeck (Bydgoszcz), Okoniewski (Ostrów).


ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2019 roku
David Bellego Francja 1993 2,439 (2. liga)
Dimitri Berge Francja 1996 2,030 (2. liga)
Kamil Brzozowski Polska 1987 2,256 (2. liga)
Josh Grajczonek Australia (lic. polska) 1990 2,218 (2. liga)
Kai Huckenbeck Niemcy 1993 1,546 (1. liga)
Matic Ivacic Słowenia 1993 1,750 (2. liga - niekl.)
Andreas Lyager Dania 1997 2,226 (2. liga)
Brayden McGuinness Australia 2000 -
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski Polska 2000 0,000 (niekl.)
Mateusz Jagła Polska 1999 0,714 (2. liga - niekl.)
Tomasz Orwat Polska 1999 1,106 (2. liga)

Menedżer: Jerzy Kanclerz
Przyszli: Bellego (Poznań), Huckenbeck (Łódź), Błażykowski (Gniezno), Lyager (Piła), McGuinness.
Odeszli: Bach (Opole), Studziński (Gniezno).

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy



Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Kto wygra 1. ligę w 2020 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (21):

Zobacz więcej komentarzy (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×