KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Szykuje się kolejna huczna prezentacja Włókniarza. Tym razem bez disco-polo

28 lutego w Hali Sportowej Częstochowa znów zrobi się biało-zielono. Eltrox Włókniarz, mający medalowe aspiracje, oficjalnie zaprezentuje zespół. Wydarzenie ma uświetnić występ Patrycji Markowskiej.

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Trybuny Hali Sportowej Częstochowa podczas prezentacji Włókniarza WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Trybuny Hali Sportowej Częstochowa podczas prezentacji Włókniarza
Prezentacje Włókniarza w ostatnich latach powodują, że Hala Sportowa Częstochowa wypełnia się po brzegi. Biało-zieloni z reguły dbają o to, aby to wydarzenie było istnym preludium do sezonu, dodatkowo wzbudzającym apetyt na ligowe ściganie wśród kibiców. To zwyczajny zwiastun tego, że rozgrywki ruszą lada moment.

Oczywiście dla kibiców największą atrakcją jest możliwość spotkania się z zawodnikami, którzy będą reprezentować barwy Eltrox Włókniarza Częstochowa, ale klub zawsze dba też o oprawę muzyczną, zapraszając będące w danym czasie na topie gwiazdy. Na scenie przy okazji powitania Lwów gościły zespoły "Enej", "Video", "Kombii", "Piękni i młodzi", "Weekend" z przebojem "Ona tańczy dla mnie" czy ostatnio Zenon Martyniuk z hitem "Przez twe oczy zielone".

Choć wielu kibiców wyrażało niezadowolenie z wyboru wspomnianych artystów, to fakt jest taki, iż właśnie dzięki muzycznym gwiazdom na trybunach pojawiały się osoby bardziej zainteresowane koncertem niż prezentacją. Wielu z tych ludzi choćby z ciekawości zostawało, aby obejrzeć klucz programu, więc niewykluczone, że w ten sposób Włókniarz pozyskał nowych kibiców.

W tym roku częstochowianie odeszli od klimatu disco-polo. Pierwotnie 28 lutego wystąpić miała Sylwia Grzeszczak, jednak z powodów prywatnych piosenkarka musiała odmówić. Zastąpi ją Patrycja Markowska, córka wokalisty Grzegorza Markowskiego ze znanej grupy "Perfect". Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy Włókniarz musi zmieniać muzyczną gwiazdę. W 2018 roku przed publicznością miała zaprezentować się Dorota Rabczewska, w świecie popkultury znana jako Doda. Wówczas problemem była kolizja terminów.

Bywało też tak, że Włókniarz na swoją prezentację zapraszał nie tylko muzyczne gwiazdy. Chyba najgłośniejszą postacią, jaka zaszczyciła swoją obecnością podczas prezentacji był Andrzej Gołota.

Czytaj więcej: Madsen chce złota dla Eltrox Włókniarza

Zobacz też: Zakłócone przygotowania liderów Włókniarza

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a
Czy obecność gwiazdy muzycznej na prezentacji drużyny to dla ciebie dodatkowa atrakcja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×