KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Krystian Plech odchodzi ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Znamy powody rezygnacji

Krystian Plech zrezygnował z pracy w występującym w 1 LŻ Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. O kulisach i powodach swojej decyzji poinformował w specjalnym oświadczeniu.
Kamil Hynek
Kamil Hynek
Krystian Plech WP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński / Na zdjęciu: Krystian Plech

Syn byłego znakomitego żużlowca - Zenona pracował w gdańskim klubie rok z niewielkim okładem. Pełnił w nim funkcję managera ds. sportowych i marketingowych, a w swojej pracy dużo czasu poświęcał kwestiom szkolenia.

Na brak zajęć nie będzie jednak narzekał. Nadal bowiem reprezentuje interesy kilku zawodników. W jego "stajni" znajdują się choćby Patryk Dudek, czy aktualny zawodnik Zdunek Wybrzeża - Kacper Gomólski.

Oświadczenie Krystiana Plecha (pisownia oryginalna)

Z dniem dzisiejszym podjąłem decyzję o rezygnacji z pracy w klubie GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK. Moja decyzja nie była łatwa, ale jest przeze mnie przemyślana, podejmuję ją z rozwagą, głównie z szacunku jaki mam do własnej pracy i zaangażowania oraz w trosce o podmioty, z którymi współpracuję.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w Polsce

470 dni mojej pracy przebiegało w pełnym moim oddaniu i z wykorzystaniem mojego doświadczenia. W gdańskim żużlu udało się sporo zmienić, poukładać sprawy, które wymagały poprawy. Mam nadzieję, że będą one owocowały w dalszym funkcjonowaniu klubu.

Bardzo dziękuję wszystkim, z kim miałem przyjemność w tym okresie pracować – władzom klubu, zawodnikom, mechanikom, adeptom i ich rodzicom, a także sponsorom i kibicom.

Żużel pozostaje mi bardzo bliski, nie odwracam się także od spraw związanych z gdańskim żużlem, w dalszym ciągu zależy mi na jego pomyślnym rozwoju, pozostaje członkiem Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże, będę także organizował wydarzenia dla dzieci na gdańskim mini torze.

Władzom klubu życzę sukcesów i dobrych wyników w sezonie 2020. Będę trzymał kciuki za chłopaków, gdańskie środowisko może w dalszym ciągu liczyć na moją pomoc.

Krystian Plech

CZYTAJ TAKŻENowy sponsor sukcesem Kanclerza
CZYTAJ TAKŻEDwa kluby PGE Ekstraligi już powinny pomyśleć o Crumpie

Czy jesteś zaskoczony odejściem z gdańskiego klubu Krystiana Plecha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×