Eliga Manager: Żużlowi dziennikarze grają razem z kibicami

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Dariusz Ostafiński
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Dariusz Ostafiński
zdjęcie autora artykułu

Żużlowe redakcje WP SportoweFakty, platformy Canal+ oraz Eleven Sports wystawią swoje drużyny w Eliga Manager. Dziennikarze będą próbowali swoich sił w nowej grze menedżerskiej PGE Ekstraligi i skonfrontują swoje wybory i decyzje z innymi graczami.

Dariusz Ostafiński czy Marcin Kuźbicki? Michał Łopaciński czy Anita Mazur? A może inni? Kto okaże się lepszym taktykiem i zdobędzie więcej punktów?

Team WP SportoweFakty wystawi kilka drużyn. Dariusz Ostafiński, Jarosław Galewski, Kamil Hynek, Mateusz Makuch i Jakub Czosnyka - to reprezentanci portalu, którzy będą grali w Eliga Manager. Już dziś wielu graczy cieszy się na wieść o możliwości wygrania pojedynku z Dariuszem Ostafińskim.

- Nie wiem jeszcze na czym polegać będzie gra, bo na razie nie wgłębiałem się za bardzo w jej tajniki, ale już zacieram ręce, żeby zmierzyć się z kibicami żużla - powiedział Dariusz Ostafiński.

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Swoje drużyny do gry wystawią także dziennikarze Eleven Sports: Marcin Kuźbicki, Michał Mitrut, Maciej Markowski i Anita Mazur oraz platformy Canal+, gdzie oprócz dziennikarzy: Michała Łopacińskiego, Łukasza Benza i Mateusza Kędzierskiego, grać będzie także producent: Stefan Grajewski.

Kiedy gra będzie już dostępna w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, wówczas PGE Ekstraliga będzie odkrywać nazwy drużyn swoich partnerów medialnych, a każdy gracz będzie mógł sprawdzać na bieżąco ich wyniki i porównywać do swoich. W Eliga Manager będą również występowały drużyny trzech Ambasadorów gry: Grzegorza Zengoty, Marcina Wójcika i Kamila Cieślara. Dla jeszcze lepszej zabawy, PGE Ekstraliga przygotowała dwie opcje dodatkowe w grze.

Oprócz klasyfikowania wszystkich drużyn w ogólnym zestawieniu, gracz będzie mógł przystąpić do jednej regionalnej lub ogólnoświatowej grupy, gdzie będą osobne rankingi. A więc fani konkretnych zespołów ligowych (nie tylko z PGE Ekstraligi) będą mogli się jednoczyć w grze. Bonusem wizualnym dla tych, którzy znajdą się w TOP-100 klasyfikacji w danym momencie gry, będzie specjalne oznaczenie ich dokonania w postaci lauru.

Odnośnik do stron Eliga Manager: FB - facebook.com/EligaManager TT - twitter.com/eliga_manager

Przeczytaj także:Zawodnicy eWinner Apatora Toruń wybrali nowego kapitana drużynyRzTŻ Rzeszów bierze zawodnika z importu. Wiosną ma zdawać egzamin na licencję

Źródło artykułu: