Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Betard Sparta ma propozycje dla karnetowiczów. Akcja "Najwierniejsi 2020" ma pomóc klubowi

Betard Sparta Wrocław, podobnie jak inne kluby PGE Ekstraligi, przygotowała dla karnetowiczów kilka opcji w związku z koniecznością rozgrywania spotkań bez publiczności. Niezwrócenie karnetu gwarantuje otrzymanie certyfikatu "Najwierniejsi 2020".
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
trybuny Stadionu Olimpijskiego WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: trybuny Stadionu Olimpijskiego

Zimą karnety na mecze ligowe Betard Sparty Wrocław cieszyły się sporym zainteresowaniem, podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Nie było to wielkim zaskoczeniem, bo od momentu wyremontowania Stadionu Olimpijskiego obiekt podczas spotkań ligowych PGE Ekstraligi pęka w szwach.

Pandemia koronawirusa wywróciła jednak plany działaczy i kibiców. PGE Ekstraliga ruszy, ale dopiero 12 czerwca i przy pustych trybunach, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19. W tej sytuacji kluby musiały przygotować propozycje postępowania ws. całorocznych wejściówek.

W przypadku Betard Sparty przygotowano cztery możliwości. Pierwsza nazywa się "Najwierniejsi 2020" i polega na rezygnacji ze zwrotu pieniędzy za zakupiony karnet. W zamian fan otrzyma unikatowy certyfikat "Najwierniejsi 2020", limitowaną koszulkę kevlarową lub figurkę żużlowca w okolicznościowym kevlarze.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Jason Crump

Do tego fani, którzy nie zdecydują się zwrócić karnetów, otrzymają pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, jeśli będą mogły się one odbywać z udziałem publiczności w kolejnych miesiącach. Do tego kibic będzie mieć zapewnione pierwszeństwo w zakupie karnetów i biletów na imprezy organizowane przez Betard Spartę w roku 2021.

Druga opcja to wymiana karnetu na voucher. W ten sposób otrzymamy do dyspozycji kwotę, która będzie stanowić równowartość ceny całorocznej wejściówki. Taki voucher będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepie kibica na wts.pl. Do tego zgromadzone na voucherze środki będzie można te wykorzystać do zakupu biletów w sezonie 2020, jeśli te będą się mogły odbywać z udziałem publiczności.

Trzecia opcja to przepisanie karnetu na sezon 2021 z zachowaniem tegorocznych cen. Nie dotyczy to jednak osób, które w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy utratą przywilej zakupu wejściówek ulgowych albo junior. W tej sytuacji będą one musiały dopłacić do różnicy w cenie karnetów.

Czwarta opcja polega na zwrocie pieniędzy za karnet zakupiony na sezon 2020. Każdy z fanów ma na to 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.

Betard Sparta prosi, aby wybrać jedną z opcji do 11 czerwca 2020 roku. Można to zrobić za pośrednictwem strony klubowej w zakładce karnety 2020.

Czytaj także:
Zasada spadków i awansów musi pozostać
Karkosik ma propozycję dla Witkowskiego. 1,5 mln zł na żużel

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy podobają ci się propozycje przygotowane przez Betard Spartę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×