KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Motor Lublin. Rekordowa liczba kibiców na podnośnikach. Transmisja na WP Sportowe Fakty!

To już pewne, że niedzielny mecz Motoru Lublin będzie oglądać rekordowa liczba fanów na podnośnikach. Relacja z kibicowania na wysokościach do zobaczenia na profilu WP Sportowe Fakty na Facebooku.

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
Podniebny sektor w Lublinie WP SportoweFakty / Artur Bieniaszewski / Podniebny sektor w Lublinie.

W czwartek Artur Bieniaszewski z firmy "AB Trans" mówił nam, że udostępni kibicom rekordową liczbę podnośników. Dotąd najwięcej (21) było dwa tygodnie temu na meczu z GKM-em Grudziądz. Teraz zapowiada, że dostarczy ponad 30 maszyn!

- Na liście mam już 65 osób. Mam stworzoną nawet listę rezerwową. Myślę, że w niedzielę może wejść nawet 70 osób - mówił nam Bieniaszewski.

Kibicowanie na podnośnikach okazało się w Lublinie strzałem w "10". Kiedy przez pandemię rząd zamknął część trybun, sympatycy Motora znaleźli inny sposób na dopingowanie swoich zawodników. Dzięki inicjatywie Bieniaszewskiego mogą robić to z wysokości ok 20 metrów.

- Nie wiem, z czego wynika fenomen kibicowania na podnośnikach. Może to przez obostrzenia lub zwyczajną ciekawość tego, jak wygląda oglądanie meczu z tej perspektywy. Wszyscy, którzy dotąd wjechali na podniebny sektor, byli zachwyceni - zastanawia się przedsiębiorca.

W niedzielę Motor zagra z Betard Spartą Wrocław. Po raz czwarty część lubelskich kibiców obejrzy spotkanie swojej drużyny z podnośnika.

Na miejscu będzie również redakcja WP Sportowych Faktów! Dzięki temu będziecie mogli obejrzeć, jak wygląda kibicowanie z wysokości 20 metrów. Początek naszej transmisji kilka minut po godzinie 19.

Walkower w Poznaniu. Klubom grożą srogie kary!

Walkower w Poznaniu! Wolfe Wittstock bez regulaminowej liczby zawodników


Plebiscyt WP SportoweFakty: Ruszyliśmy z wyborem najlepszego żużlowca sezonu 2021! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×