Żużel. RzTŻ - Wilki. Wojdyło z innej planety. Brutalna weryfikacja siły rzeszowian [NOTY]

Wilki Krosno odniosły ósme zwycięstw z rzędu w tegorocznym sezonie 2. Ligi Żużlowej. Krośnianie w derbach Podkarpacia pokonali na wyjeździe RzTŻ Rzeszów 63:27.

WO
Patryk Wojdyło WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Patryk Wojdyło
Noty dla zawodników RzTŻ Rzeszów

Dawid Stachyra 1. Był w składzie i pojawiał się pod taśmą w czterech wyścigach - tyle chyba można napisać o występie Stachyry w piątkowym meczu. Syn trenera rzeszowskiego klubu nie zdobył nawet punktu.

Patrick Hansen 3. Jeden z jaśniejszych punktów rzeszowskiej drużyny. Ambitnie próbował wyprzedzać rywali, ale to nie wystarczyło, żeby wygrać chociaż jeden wyścig.

Roman Lachbaum 3. Udanie rozpoczął mecz, ale później zgasł. Na plus indywidualne zwycięstwo w pierwszym wyścigu, co rzeszowianom udało się w piątek tylko trzy razy.

Kenneth Hansen 1. Bardzo wolny na dystansie. Bezproblemowo ogrywany przez rywali. Duńczyk w ostatnim czasie zanotował dużą obniżkę formy.

Dawid Lampart 3. Na plus dwa biegowe zwycięstwa. Niestety na minus dużo więcej. Był ogrywany przez rywali na 1:5, nie wykorzystał szansy jako rezerwa taktyczna, a do tego po raz kolejny w sezonie zanotował upadek nieatakowany przez nikogo.

Patryk Zieliński 1. Wystąpił po raz pierwszy po długiej przerwie. Nie pokazał w piątek nic, co zwiastowałoby szanse na punkty. Musi się jeszcze sporo uczyć.

Jakub Stojanowski 1. Lepszy z dwójki juniorów RzTŻ, ale także bez punktów na rywalach. Dla niego to pierwszy sezon startów i zdobywane doświadczenie może zaprocentować.

Noty dla zawodników Wilki Krosno

Mathias Thoernblom 4. Szwed może być zadowolony z debiutu w barwach Wilków. Pokazał się z dobrej strony i może być ciekawą alternatywą na końcówkę sezonu.

Damian Dróżdż 5. Po pierwszych trudnych biegach, w kolejnych był już bezbłędny. Bardzo dobry występ wychowanka Kolejarza Opole.

Andriej Karpow 4. Tym razem do Ukraińca można się odrobinę przyczepić. Punktowo występ nie wyglądał źle, ale jeden z liderów Wilków przyzwyczaił do lepszych wyników.

Marcin Jędrzejewski 3. Po kilku niezbyt udanych meczach, starcie z RzTŻ Jędrzejewski może zapisać do tych przyzwoitych.

Wadim Tarasienko 6. Po raz kolejny w tym sezonie był bezbłędny. Rosjanin pewnie prowadzi Wilki do awansu do eWinner 1. Ligi.

Patryk Wojdyło 6. Kapitalny! Niezwykle szybki. Wyglądał jak zawodnik z innej planety. Drugi komplet punktów z rzędu i drugi rekord toru pobity w ciągu tygodnia. Od piątku wychowanek Stali Rzeszów ma najlepszy czas na swoim macierzystym torze.

Bartłomiej Kowalski 6. Drugi z młodzieżowców Wilków także był bezbłędny. Szansę otrzymał jednak tylko w trzech wyścigach.

Zobacz także: Znamy miss PGE Ekstraligi
Zobacz także:
Grzegorz Zengota pojedzie w Polonii?

ZOBACZ WIDEO Żużel. Brak złotego medalu w IMP nie uwiera Zmarzlika. Dopóki będzie jeździł, będzie walczył o tytuł


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×