Żużel. Stal Gorzów przekazała pieniądze na szkolenie młodych adeptów żużlowych w Wawrowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Urban / Na zdjęciu: zawody miniżużlowe z udziałem GUKS Wawrów
WP SportoweFakty / Krzysztof Urban / Na zdjęciu: zawody miniżużlowe z udziałem GUKS Wawrów
zdjęcie autora artykułu

Moje Bermudy Stal Gorzów przelała na konto klubu z Wawrowa 20 tysięcy złotych. Informację tę na swoim profilu na Facebooku przekazał prezes klubu Marek Grzyb.

"Zarząd klubu postanowił przekazać 20 000 zł na szkolenie młodych adeptów żużlowych w Wawrowie. To dla mnie ogromne ważne, aby stwarzać jak najlepsze warunki dla być może przyszłych następców Bartka Zmarzlika. Dobrzy juniorzy to bardzo ważne ogniwo każdej drużyny. Szkolenie to podstawa. Kto wie może, któryś z tych młodych zawodników przysporzy w przyszłości kibicom gorzowskiej Stali wiele radości z jazdy" - napisał prezes Moje Bermudy Stali Gorzów Marek Grzyb na swoim koncie na Facebooku.

Przypomnijmy, że to właśnie w w klubie z Wawrowa swoją przygodę z żużlem zaczął indywidualny mistrz świata Bartosz Zmarzlik. Z miniżużla na duży tor trafili też m.in. Adrian Cyfer, Kamil Nowacki czy Rafał Karczmarz.

Zobacz także: Żużel. Norbert Krakowiak po zdobyciu medalu MIMP. "Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak się zmęczyłem" Żużel. Menedżer Motoru chce powrotu Roberta Lamberta

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik dostał pytanie o klubową przyszłość. Wymowny komentarz Polaka

Źródło artykułu: