Żużel. Kto, gdzie i kiedy? Sprawdź plany sparingów i turniejów indywidualnych przed sezonem 2021
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2021. Przed startem kwietniowych rozgrywek kluby zaplanowały szereg spotkań sparingowych. Sprawdź kto, gdzie i kiedy odjedzie mecz kontrolny.
Na ten moment, marcowy rozkład jazdy wygląda w następujący sposób:
13 marca (sobota):
OK Bedmet Kolejarz Opole - Arged Malesa Ostrów
14 marca (niedziela):
Arged Malesa Ostrów - OK Bedmet Kolejarz Opole
16 marca (wtorek):
Aforti Start Gniezno - Eltrox Włókniarz Częstochowa
17 marca (środa):
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Aforti Start Gniezno
eWinner Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (gospodarz niepotwierdzony)
Orzeł Łódź - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (gospodarz niepotwierdzony, możliwa zmiana terminu sparingu na 18 marca)
18 marca (czwartek):
eWinner Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (gospodarz niepotwierdzony)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
19 marca (piątek):
Orzeł Łódź - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (gospodarz niepotwierdzony)
20 marca (sobota):
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
OK Bedmet Kolejarz Opole - Cellfast Wilki Krosno
21 marca (niedziela):
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Unia Tarnów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Arged Malesa Ostrów - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
eWinner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
23 marca (wtorek):
Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń
24 marca (środa):
Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
SpecHouse PSŻ Poznań - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
OK Bedmet Kolejarz Opole - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25 marca (czwartek):
Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - OK Bedmet Kolejarz Opole
26 marca (piątek):
Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Aforti Start Gniezno - SpecHouse PSŻ Poznań (gospodarz niepotwierdzony)
27 marca (sobota):
Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda (Bydgoszcz)
Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Aforti Start Gniezno - SpecHouse PSŻ Poznań (gospodarz niepotwierdzony)
28 marca (niedziela):
17. Memoriał Edwarda Jancarza (Gorzów)
71. Memoriał Alfreda Smoczyka (Leszno)
mecz Północ - Południe (gospodarz niepotwierdzony)
Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
30 marca (wtorek):
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>