Żużel. W Lublinie zbierali na pomoc chorej Ninie. Edward Mazur przekazał gażę z gali MMA-VIP

W niedzielę w Lublinie odbył się turniej charytatywny Ninka's Cup, podczas którego zbierano środki na leczenie Niny Słupskiej. Dziewczynka walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. W imprezie uczestniczyli m.in. Daniel Jeleniewski i Edward Mazur.

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Marcin Najman WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman
"Ninka's Cup" to wsparcie zbiórki środków na leczenie Niny Słupskiej z Lublina. Niespełna dwuletnia dziewczynka, która jest córką brata sędziego Pawła Słupskiego choruje na rdzeniowy zaniki mięśni. Koszt specjalistycznej terapii, aby mogła ona pokonać ciężką chorobę wynosi 9 milionów złotych. W tym momencie zebrano około 2,5 miliona.

W Lublinie rywalizowano w bitwie na poduszki, laser tag, bumper ball czy torach przeszkód. W wydarzeniu w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli uczestniczyli m.in. Marcin Najman, Daniel Iwanek, Rafał Cieszyński, Daniel Jeleniewski i Edward Mazur. Zmagania komentowali Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik.

Mazur całość gaży ze swojej ostatniej walki na gali MMA-VIP organizowanej przez Najmana zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami przekazał na leczenie małej Niny. 13 lutego były żużlowiec klubów z południa kraju wygrał w klatce z Dominikiem Tymanem.

Ninę Słupską można wesprzeć TUTAJ.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Eltrox Włókniarz Częstochowa zaoszczędził duże pieniądze
Lwy lada moment mogą wyjechać na tor

ZOBACZ WIDEO Żużel. Co robić podczas zawieszenia? Patryk Dudek: Rok mija szybko. Ja nadrobiłem szkołę i zdałem maturę
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×