Żużel. Prezes Kolejarza potwierdza. Bartosz Smektała będzie startować jako "gość" w Opolu
Zacieśnia się współpraca pomiędzy OK Bedmet Kolejarzem i Eltrox Włókniarzem. W rozmowie z TVP3 Opole Zygmunt Dziemba potwierdził, że w sezonie 2021 gościem w klubie z Opola będzie również Bartosz Smektała.
Dzięki tym wzmocnieniom opolanie urastają do miana faworyta drugoligowych rozgrywek. Działacz Kolejarza otwarcie mówi również o celach na sezon 2021.
- W tym roku od samego początku będziemy atakować. Jesteśmy mocną drużyną i od samego początku jedziemy o awans do eWinner 1. Ligi - dodawał Dziemba.
Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie w ramach 2. Ligi Żużlowej Kolejarz Opole ma zaplanowane na 3-4 kwietnia. W domowym spotkaniu rywalem opolan będzie Metalika Recycling Kolejarz Rawicz.
Zobacz także:
- Rok przerwy od startów wyszedł mu na dobre? Mirosław Jabłoński mówi o głodzie jazdy
- Pierwsze treningi nie tylko w Ostrowie i Rybniku. W Opolu również wyjadą na tor
Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa
-
Darek1984 Zgłoś komentarz
Wypaczanie wyniku w meczach 2 ligi!!! -
Kacper.U.L Zgłoś komentarz
Po prostu to efekt pracy Hybrydy.Innej opcji nie ma.Trzymaj gaz Smyku. -
-K- Zgłoś komentarz
Nie ma PO wiec nalezy sie tymbardziej cieszyc. Taki zawodnik jak Bartek zmienia oblicze druzyny plus juniorzy. Mam nadzieje, ze ten plan wypali. -
JacekP Zgłoś komentarz
Fajnie, że wreście będzie mógł liczyć na rozwój jezdząc w silnej drużynie w Opolu. Brawo Bartosz -
intro Zgłoś komentarz
ciekawe z czym zostaną te drużyny, jak eligowcy będą musieli rezerwy wystawiać.... -
Lon_Ger Zgłoś komentarz
Jak już w tym sezonie Opole nie awansuje z tym składem + z tak mocną paką gości, no to można napisać chyba krótką książkę o ich corocznych opowieściach, i zapowiedziach o awansie.