Włókniarz Częstochowa z nowym zawodnikiem. To wielki talent

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Włókniarz Częstochowa / Szymon Ludwiczak przechodzi do Eltrox Włókniarza Częstochowa
Materiały prasowe / Włókniarz Częstochowa / Szymon Ludwiczak przechodzi do Eltrox Włókniarza Częstochowa
zdjęcie autora artykułu

Eltrox Włókniarz Częstochowa nie próżnuje i w okresie przedsezonowym jest bardzo aktywny. W niedzielę rano klub poinformował, że do ich szeregów dołączył wicemistrz polski na miniżużlu. Zawodnik przychodzi z Rybnika i niedługo ma zdać licencję.

[tag=862]

Eltrox Włókniarz Częstochowa[/tag] w niedzielę rano pochwalił pozyskaniem nowego zawodnika. Mowa tutaj o Szymonie Ludwiczaku, który do ekipy spod Jasnej Góry przychodzi z Rybek Rybnik. Wychowanek rybnickiego klubu zakończył karierę na miniżużlu i seniorskim speedwayu będzie już rozwijał się pod okiem Piotra Świderskiego i Sławomira Drabika.

Częstochowski klub poinformował, że młody żużlowiec w najbliższych tygodniach podejdzie do egzaminu na licencję żużlową w klasie 250cc. Ponadto, Ludwiczak związał się z klubem umową aż do ukończenia przez niego wieku juniorskiego.

Za pośrednictwem swojej strony internetowej Eltrox Włókniarz poinformował, że Ludwiczak znajdował się na radarze klubu już od dwóch lat. Pod koniec ubiegłego sezonu młodego zawodnika udało się zaprosić na treningi do Częstochowy, na których wypadł bardzo dobrze. Stąd też zdecydowano się go pozyskać na stałe.

Szymon Ludwiczak to aktualny wicemistrz Polsk na miniżużu. Podczas finałowych zawodów w Chwałowicach musiał uznać jedynie wyższość Antoniego Kawczyńskiego.

Zobacz także: Czy koronawirus zatrzyma sezon? Zobacz także: Legenda Włókniarza o Zmarzliku

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bracia Holderowie komentują zmiany regulaminowe w PGE Ekstralidze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Szymon Ludwiczak będzie czołowym polskim zawodnikiem w klasie 250cc?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (10)
avatar
Piotr Biega
21.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Nie wiem o kim mówisz, a mojego kosmatego kolegi tutaj nie widze  
avatar
Piotr Biega
21.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
2
Odpowiedz
Marsiu ,,,ja już z niejednego pieca chleb jadłem mam przepracowane 15 lat  
avatar
MarekGorzów
21.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
2
Odpowiedz
Czy ten klub w końcu pochwali się swoim wychowankiem? Wstyd!  
avatar
RECON_1
21.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Mlody kilkuletni klub bez tradycji szkoleniowych to nie dziwota ze podbiera z okolicy i nie tylko co sie da...a potem ekscytacja jakich to sie ma wychowankow...  
avatar
Piotr Biega
21.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Mars,,,, nawet jak chciałbym się z tobą zgodzić to nie znam nikogo kto przyjmując się do dobrze płatnej pracy nie chciałby dostać umowy na czas nieokreślony, chyba że chodzi o alimenciarzy . Ku Czytaj całość