KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Trans MF - Kolejarz. Jednostronne widowisko. Świetna jazda młodzieżowca [NOTY]

Trans MF Landshut Devils zdeklasowało w niedzielę Metalika Recykling Kolejarza Rawicz (64:25). W szeregach gospodarzy trudno było o słabe punkty. Bezbłędny na własnym torze był 17-letni Norick Bloedorn.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Kai Huckenbeck w barwach Trans MF Landshut Devils WP SportoweFakty / Romulad Rubenis / Na zdjęciu: Kai Huckenbeck w barwach Trans MF Landshut Devils
Noty dla zawodników Trans MF Landshut Devils:

Kai Huckenbeck 6. Wywalczył komplet punktów, a wyścigi z jego udziałem zakończyły się wynikiem 25:4... Rywale byli bez szans, kiedy pojawiał się na torze.

Michael Haertel 5+. W całym spotkaniu tylko raz zaznał goryczy porażki, kiedy w ostatnim biegu został pokonany przez Szymona Szlauderbacha. W dwóch wyścigach dzielnie odpierał ataki rywali.

ZOBACZ WIDEO Apator potwierdza zainteresowanie Drabikiem! Co z Miedzińskim?

Valentin Grobauer 2. Poza pierwszym wyścigiem, w którym udało mu się wygrać, nie pokazał niczego specjalnego. Jego występ nie był zbyt okazały. Na pocieszenie został mu najlepszy czas dnia.

Dimitri Berge 5. Przyzwyczaił do występów na najwyższym poziomie. W starciu z rawiczanami potwierdził klasę, choć przytrafiły mu się dwie porażki - najpierw z Damianem Balińskim, następnie z Szymonem Szlauderbachem.

Martin Smolinski 5+. Imponował wyjściami spod taśmy i rozegraniem pierwszego łuku. Nawet gdy spotkanie było już rozstrzygnięte, nie spuścił z tonu nawet na moment.

Marius Hillebrand 2+. Wywiązał się ze swojego zadania. Dowiózł do mety podwójne zwycięstwo w wyścigu juniorskim, w którym jednym z jego rywali był Kacper Pludra. Zdołał także uporać się później z Matthew Gilmorem.

Norick Bloedorn 6. Można jedynie żałować, że nie otrzymał więcej szans w tym spotkaniu. Pojawił się na torze trzy razy i za każdym razem był najlepszy.

Noty dla zawodników Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:

Keynan Rew 1. Był jednym z bohaterów spotkania z Optibet Lokomotivem, a teraz cieniował. Oba punkty zdobył po defektach Damiana Balińskiego. Bezbarwny występ.

Damian Baliński 2. Największy pechowiec tego spotkania. Wygrał swój pierwszy bieg, a następnie zanotował... cztery defekty, w tym część z nich na punktowanych pozycjach.

Matthew Gilmore 1. Podobnie jak Keynan Rew nie zdołał pokonać żadnego z zawodników rywali. Nie pokazał nic, za co można byłoby go pochwalić.

Szymon Szlauderbach 3. Lider rawickiej drużyny w tym spotkaniu, choć na pewno liczył na więcej niż zdobycie ośmiu punktów. W dodatku nie ustrzegł się sporej wpadki, gdy wraz z Keynanem Rew ustawił się na niewłaściwych polach startowych.

Damian Dróżdż 1+. Starał się walczyć, ale wystarczyło to jedynie na pokonanie bezbarwnego Valentina Grobauera w wyścigu dziesiątym.

Kacper Pludra 2. Młodzieżowiec Metalika Recycling Kolejarza notuje ostatnio zniżkę formy. Na domiar złego zanotował upadek, po którym musiała wyjechać do niego karetka.

Olivier Buszkiewicz 2. Ten zawodnik dopiero stawia swoje pierwsze kroki na ligowych torach. W swoim debiucie na obiekcie w Landshut spisał się nie najgorzej. Pokonał Valentina Grobauera w drugim starcie.

SKALA OCEN:
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - bardzo słabo

Czytaj także:
Decydował ostatni bieg rundy zasadniczej. W Grudziądzu radość, w Zielonej Górze płacz
Komarnicki o Falubazie w pierwszej lidze. Przestrzega zarząd i mówi o Patryku Dudku

Czy zgadzasz się z notami zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×