KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Mateusz Majcher o swojej przyszłości. Odniósł się do plotek transferowych

Mateusz Majcher zanotował przeciętny sezon w 7R Stolaro Stali Rzeszów. Jednak kilkukrotnie pokazywał swój potencjał i to wystarczyło, aby wzbudzić zainteresowanie innych klubów. Zawodnik komentuje plotki transferowe na swój temat.

Artur Babicz
Artur Babicz
Mateusz Majcher na prowadzeniu WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Mateusz Majcher na prowadzeniu
Nie można powiedzieć, że sezon 2021 był wyśmienity w wykonaniu Mateusza Majchera. Młody żużlowiec zajął 35. miejsce pod względem średniej biegopunktowej, którą miał na poziomie 1,387. Jednakże warto dodać, że minął kilku zawodników, którzy jeszcze przed sezonem wydawali się być zdecydowanie mocniejsi od niego, m.in. Sandro Wasserman, Lukas Baumann, Keynan Rew czy Ricards Ansviesulis.

Co więcej, młodzieżowiec 7R Stolaro Stali Rzeszów potrafił popisywać się pojedynczymi występami, w których pokazywał swój potencjał. Tak było chociażby w wyjazdowym starciu przeciwko SpecHouse PSŻ-owi Poznań, w którym był najjaśniejszą postacią rzeszowian. Te pojedyncze przebłyski wystarczyły również do tego, aby młody żużlowiec został wybrany zawodnikiem sezonu 7R Stolaro Stali.

To wszystko spowodowało, że w coraz głośniej mówi się o transferze Mateusza Majchera, do któregoś z mocniejszych klubów. Miałby tam mieć szansę do sprawdzenia się z mocniejszymi zawodnikami, co mogłoby pozytywnie wpłynąć na rozwój jego przygody ze speedwayem.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Jaki skład Motoru na przyszły sezon? Prezes klubu zabrał głos!

W rozmowie z portalem Polskizuzel.pl sam zainteresowany skomentował pogłoski dotyczące ewentualnego transferu. - Na pewno cieszy to, że jest zainteresowanie moją osobą, ale jestem świadomy, że jeszcze dużo pracy przede mną. Co przyniesie przyszłość, zobaczymy - mówił Majcher.

Junior podkreślił również, iż ma jeszcze ważny kontrakt z rzeszowską Stalą. Oznacza to, że jeżeli nie znajdzie się klub zdeterminowany na jego pozyskanie, to dalej on będzie kontynuował karierę w tym klubie.

Zobacz także: Ważna informacja dotycząca zawodników U24
Zobacz także: Świetna informacje z Krosna

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×