Żużel. Siergiej Łogaczow ma nowy zespół. Będzie partnerem Pawła Przedpełskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Siergiej Łogaczew, Bartosz Zmarzlik.
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Siergiej Łogaczew, Bartosz Zmarzlik.
zdjęcie autora artykułu

Siergiej Łogaczow zdecydował się pozostać w ROW-ie Rybnik, gdzie czuje się naprawdę dobrze. Teraz przed Rosjaninem kolejne wyzwania, bowiem pojedzie on w Bauhaus-Ligan. W jednej drużynie z Pawłem Przedpełskim.

W drużynie Vetlandy Speedway dochodzi do sporej rewolucji kadrowej. Z zespołem rozstało się kilku zawodników z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Do drużyny dołączył z kolei przyszłoroczny debiutant w Grand Prix - Paweł Przedpełski.

W Vetlandzie nie próżnowali i podpisywali kolejne umowy. Jednak poza Polakiem żaden z ogłoszonych zawodników nie był gwarantem punktów. Może nim za to zostać Siergiej Łogaczow.

O parafowaniu umowy z Indywidualnym Mistrzem Rosji klub poinformował w czwartek. Nowy menadżer drużyny Rickard Kling o nabytku mówi krótko, że jazda w kraju Trzech Koron to odpowiedni dla niego moment i powiew świeżości.

W zespole z Vetlandy w sezonie 2022 ścigać się będą również: Jonathan Ejnermark, William Bjoerling oraz Alexander Liljekvist.

Czytaj także: Witold Skrzydlewski: Iversen jest na życzenie trenera, a ja chciałem jeszcze Gałę. Sukcesem Orła będzie finał Bartosz Zmarzlik: Wygrywanie pomogło mi być gotowym na porażki

ZOBACZ WIDEO Żużel. Kiedyś byli nierozłączni. Teraz wystąpią przeciwko sobie w PGE Ekstralidze

Źródło artykułu: