KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. "To niedopuszczalne". Przemysław Termiński zabrał głos w sprawie problemów Tomasza Bajerskiego!

Była partnerka Tomasza Bajerskiego wyznała Interii, że menedżer Apatora Toruń oszukał ją finansowo. W sprawę został zaangażowany toruński klub, którego właściciel - Przemysław Termiński - oczekuje stanowczych kroków.

Dawid Borek
Dawid Borek
Tomasz Bajerski udzielający wskazówek Robertowi Lambertowi WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Tomasz Bajerski udzielający wskazówek Robertowi Lambertowi
Monika Cymańska, była partnerka Tomasza Bajerskiego, opisała Interii, że były żużlowiec, a obecnie menedżer Apatora Toruń, zostawił ją z długami związanymi z zaciągniętym na rozruszanie firmy transportowej kredytem.

Kwota przekracza obecnie 200 tys. zł. Kredyt jest zapisany na byłą partnerkę Bajerskiego, bo ten - jako osoba karana - nie mógł zaciągnąć zobowiązania. - Powinien mi oddać 30 tysięcy. Chcę też, żeby on dalej płacił te kredyty i żebym nie musiała się zastanawiać, jak przeżyję kolejny dzień - mówiła.

W sprawę został zaangażowany Apator Toruń. Monika Cymańska skontaktowała się z prezes Iloną Termińską. Ta przeprowadziła rozmowę z menedżerem.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bjerre wspomina mecz o utrzymanie. Zdradził, co powiedział Pedersenowi

Głos w temacie prywatnych problemów Tomasza Bajerskiego w trakcie magazynu Best Speedway TV zabrał właściciel toruńskiego klubu Przemysław Termiński. Ten dał do zrozumienia, że nie wyobraża sobie, by sprawa została zamieciona pod dywan.

Jak podkreślił, oczekuje rozwiązania problemu przez Tomasza Bajerskiego. Zaznaczył, że "sprawa nie może rzutować na wizerunek klubu". Fakt niezałatwionych tematów finansowych przez menedżera Termiński określił mianem "niedopuszczalnego".

Zobacz też:
Żużel. Mocny zestaw Apatora. Gajewski w roli lidera widzi Dudka. Nie zmieniłby też przyzwyczajeń u Sajfutdinowa
Żużel. Kto wygląda najmocniej? Sprawdziliśmy siłę rażenia drużyn PGE Ekstraligi!

Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (41)
Zobacz więcej komentarzy (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×