Żużel. Czarne charaktery. Rafał Sz. nie jest pierwszym, który ma problemy z prawem

Rafał Sz. został tymczasowo aresztowany i grozi mu do 12 lat więzienia za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Rybnicki żużlowiec nie jest pierwszym ani najprawdopodobniej ostatnim, który ma problemy z prawem.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Niegrzeczni chłopcy

Zwykło się mawiać, że do żużla garną się niegrzeczni chłopcy, bo nikt normalny nie wsiądzie na motocykl bez hamulców. Być może w tym krzywdzącym stereotypie jest cień prawdy, bo w ostatnich latach co chwilę któryś z zawodników ma problemy z prawem.

Nie należy przy tym zapominać, że mówimy przecież o środowisku znacznie mniejszym niż chociażby piłkarskie, koszykarskie czy siatkarskie. Żużlowców można liczyć w setkach, podczas gdy innych przedstawicieli dyscyplin w tysiącach.

Jako ostatni do "czarnej listy" dołączył Rafał Sz., który w ubiegły wtorek spowodował wypadek na ulicach Rybnika i zbiegł z miejsca zdarzenia. 38-latek trafił tymczasowo do aresztu, grozi mu do 12 lat więzienia.

Czytaj także: Rafał Sz. aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (23)
 • RECON_1 Zgłoś komentarz
  Autor zapomnial chyba onparu innych bedbojach...
  • ecik. Zgłoś komentarz
   Te wszystkie wybryki tych chłopaków są niczym w porównaniu z wyczynem Molki i Błażejczaka.Dziwne,że pan dziennikarz o tym nie wspomniał.Czyżby nic o tym nie słyszał?
   • katia srebrny kask Zgłoś komentarz
    Znacznie znacznie więcej można takich przykładów przytoczyć , tylko po co? Wiadomo, że kiedy szybko odnosi się sukcesy i zgarnia kokosy odbija palma, szczególnie w młodym wieku. Osobną
    Czytaj całość
    sprawą jest podatność charakteru i uwarunkowania rodzinne. Wszystko zależy, czy się ma wsparcie w najbliższych, czy ma się tylko fajnych kumpli od kieliszka lub od ćpania. Nie ma sensu się nad tym rozwodzić, bo mamy też spokojnych i pracowitych kolesi w żużlu , którzy postanowili jednak nie zmarnować swojego talentu.
    • Rysio-z-Klanu Zgłoś komentarz
     To ma być artykuł? Pusty śmiech mnie ogarnia. Gdzie Molak,Błażejczak,Firlej i inni. Amatorka na SF trwa w najlepsze.
     • Onufry Zagłoba Zgłoś komentarz
      Najsłynniejszy ostatniej dekady Tomasz. Burdel.B
      • wyspa Zgłoś komentarz
       Autor tego tekstu chyba żużlem interesuje się od wczoraj. Do miana dziennikarza jeszcze nie dorósł, nawet Internetu nie zdołał zgłębić. Cóż, przywyklem do zjazdu standardów SF.
       Czytaj całość
       Dobrze, że kolegów z piaskownicy nie opisał.
       • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
        Czytając newsa powyższego ,Takich co jechali na podwójnym gazie było więcej oraz mieli z prawem do czynienia z innych przyczyn..Nie będę wymieniał nazwiska bo nie o to chodzi. Jedynie
        Czytaj całość
        należy sobie wziąć pod uwagę .Alkohol jest dla wszystkich aby degustować,Ne ochlać się ,nie robić z siebie bohatera jadąc po pijaku ,Szkodząc sobie oraz drugiemu,Nie jesteś w tedy bohaterem ale bandyta drogowy.
        • Piotr Biega Zgłoś komentarz
         Bamber z Leszna ,,,, ,, bambry to Poznań A dokładnie Jaśkowiaki .
         • ktoś tam 39 Zgłoś komentarz
          Te nazwiska to śmiech na sali! Gdzie Molka, Błażejczak, Bruchaiser, Fierlej...?
          • Bamber z Leszna Zgłoś komentarz
           Gollob za wyłudzenie kredytu też dostał wyrok.
           • maks pierwszy Zgłoś komentarz
            Plaga sędziów i prokuratorów senatorów polityków i innej patologi popełniła morderstwa za które nigdy nie poniosła kary realia polskie ni nie tylko
            • Lukim81Pomorskie-Śląskie Zgłoś komentarz
             Gary Havelock jak sam przyznał lubił zapalić marichuanę aby się wyluzować,przez co w 88r został na rok zawieszony.Wtedy jak wpomniano kontrola "Havego"potraktowała ulgowo.
             • zgryźliwy Zgłoś komentarz
              Wniosek: mistrzowie jazdy w lewo lubieją wypić.
              Zobacz więcej komentarzy (6)