Tak wyglądał decydujący wyścig meczu w Oksfordzie.

Bieg 15 czas 63.53 sek.
47
3 : 3
43

Po starcie stadion zamarł, bo goście jechali na 5:1! Harris na drugim okrążeniu zdołał jednak wyprzedzić Worralla, a to samo na ostatnich metrach uczynił Janowski.

40

Po starcie prowadził bardzo skuteczny tego dnia Worrall, ale na jego nieszczęście gospodarzy reprezentował niezniszczalny Harris, który na drugim okrążeniu wyszedł na prowadzenie. Gospodarze są już blisko zapewnienia sobie zwycięstwa.

3

Kapitalny start w wykonaniu pary gości i pewne, podwójne zwycięstwo. Brummies przegrywają już tylko różnicą dwóch punktów!

29

Pewna wygrana Tungate'a. Milik na trzecim okrążeniu zahaczył o tylne koło Kerra, ale utrzymał się na motocyklu i kontynuował jazdę.

1

Pewne zwycięstwo Worralla. Janowski stracił pierwszy punkt w meczu, a Lampart zaliczył pierwszy wyścig bez punktów.

24

Goście jechali na 5:1, ale Harris na ostatnim okrążeniu zdołał wyprzedzić Cooka. Goście w trzech ostatnich wyścigach odrobili osiem punktów!

20

Wyścig przerwany. Na drugim okrążeniu na tor upadł jadący na trzecim miejscu Wright. Chwilę wcześniej żużlowiec gospodarzy wyprzedził Flinta. W momencie przerwania biegu prowadził Boughen.W powtórce Boughen nie wystartował już tak dobrze, a goście odnieśli pierwsze podwójne zwycięstwo w meczu.

7
2
5
2
21:18

Pierwszy raz od wielu lat aż tylu zawodników z polskim paszportem zdecydowało się na podpisanie kontraktów z klubami brytyjskiej elity. Wśród siedmiu tych, którzy na dniach zaczną ściganie w Premiership, nie brakuje bardzo znanych postaci.

15

Świetny start w wykonaniu Lamparta i pewne zwycięstwo. Goście wygrali pierwszy wyścig w meczu indywidualnie jak i drużynowo.

11

Co za wyścig w wykonaniu Janowskiego. Polak przez cztery okrążenia starał się wyprzedzić Nichollsa i dokonał tego dopiero na ostatnich metrach.

10

Wyścig bez emocji. Jak wystartowali, tak dojechali.

7
4
3
2
4
21:05

Od lat nie było takiej sytuacji, by na starcie ligi brytyjskiej stanęło aż tyle gwiazd światowego speedwaya. Przeglądamy więc najciekawsze nazwiska, jakie już w marcu rozpoczną ściganie o punkty w Premiership. Nie brakuje tu byłych mistrzów globu.

3

Wyścig przerwany. Boughen ruszył się na starcie, po czym Tungate wjechał w taśmę. W powtórce pewne zwycięstwo odniósł Kerr, który zastąpił Australijczyka. Boughen początkowo jechał drugi, ale dał się wyprzedzić Nichollsowi.

7

Harris nie dał szans rywalom i odniósł pewne zwycięstwo. Klindt upadł na tor na pierwszym łuku, ale szybko podniósł się i kontynuował jazdę.