Burza notuje defekt na trzecim okrążeniu, jadąc na trzeciej pozycji.

Bieg 13
38
3 : 3
39

North i Jędrzejewski bezskutecznie próbowali atakować rywali. Kliknij tutaj i zobacz nasz "żużlowy dzień na żywo", gdzie znajdziesz ciekawostki i zdjęcia z dzisiejszych meczów.

Bieg 12
35
4 : 2
36

Pilanie jechali na 5:1, ale na trzecim okrążeniu Burza minął Karczmarza.

Bieg 11
31
3 : 3
34
Bartosz Bietracki Rezerwa zwykła za Steen Jensen
0

Bietracki za Jensena. Bietracki znów spada z drugiej na czwartą pozycję.

Bieg 10
28
4 : 2
31

Piękna walka o miejsca 1-3. Synowiec daleko z tyłu, nie liczył się w walce. Równanie toru.

Bieg 9
24
3 : 3
29

North na drugim łuku obejmuje prowadzenie. Kolejny defekt notuje Jensen.

Bieg 8
21
3 : 3
26

Bietracki jechał na drugiej pozycji, ale słabł z okrążenia na okrążenie i na ostatnim łuku stracił jeden punkt na rzecz Burzy.

Bieg 7
18
3 : 3
23

Upadek Jensena jadącego na trzecim miejscu. Duńczyk wykluczony z powtórki. Na czele stawki znajdował się Dakota North. Piękna walka o pierwsze miejsce. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Jarosław Hampel o GP w Bydgoszczy

Bieg 6
15
2 : 4
20

Opolanie prowadzili podwójnie, ale Świst na dystansie poradził sobie z Rempałą. Karczmarz był blisko starszego z braci Rempałów.

Bieg 5
13
2 : 4
16

Rempała na trasie pokonał Pecyne. Jakobsen ponownie daleko z tyłu.

Bieg 4
11
4 : 2
12

Jędrzejewski bezskutecznie próbował atakować Śwista. Bietracki na pierwszym łuki mija Synowca. Przerwa na równanie toru.

6

Taśmy dotyka Damian Synowiec. Defekt Bietrackiego na starcie. Sędzia długo trzymał na starcie i junior gospodarzy prawdopodobnie spalił sprzęgło. Big bez walki.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Początek zawodów o godzinie 15.00. W Pile panuje słoneczna aura. Składy potwierdzone. Rozpoczęła się próba toru. Po stronie gospodarzy wyjechali Dakota North oraz Bartosz Bietracki. W drużynie z Opola na torze pojawili się Stanisław Burza oraz Adrian Wojewoda. Powoli rozpoczyna się prezentacja. Jeszcze dziesięć minut przed zawodami Jesper Monberg nie posiadał ważnych badań lekarskich. Sytuacja jednak wyjaśniona. Polecamy: Michał Korościel: BSI odmraża sobie uszy. Jedziemy według pierwszego zestawu startowego. Zakończyła się prezentacja. Problemy sprzętowe przed startem Steena Jensena. Duńczyk zmienił motocykl, ale ten także zdefektował. North na pierwszym łuku wyprzedził Burzę.