Bieg 15
46
3 : 3
44

Krakowianie lepiej wyszli ze startu, ale Lahti szybko spadł na ostatnią pozycję.

3

Kliknij tutaj i zobacz nasz "żużlowy dzień na żywo", gdzie znajdziesz ciekawostki i zdjęcia z dzisiejszych meczów. Smolinski na dystansie awansował z czwartej pozycji na drugą. Na ostatnim łuku Niemiec zanotował defekt na drugim miejscu.

1
Bieg 13
42
5 : 1
36

Pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy przed biegami nominowanymi osiągnęli 6 punktów przewagi nad rywalami. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Murem za zawodnikami - na żużlu nie jeżdżą aniołki i ministranci

Bieg 12
37
4 : 2
35

Staszek na drugim okrążeniu wyprzedził Wieczorka. Defekt Jóźwika na czwartej pozycji.

Bieg 11
33
3 : 3
33

Najlepszy bieg meczu! Smolinski na dystansie przedarł się z czwartej pozycji na pierwszą.

Bieg 10
30
5 : 1
30

Gospodarze jadąc parą odnieśli pewne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Przespałem końcówkę turnieju - rozmowa z Jarosławem Hampelem

Bieg 9
25
2 : 4
29

Hansen na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Szewczykowskiego, który później zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 8
23
2 : 4
25

Smolinski próbował wyprzedzić Staszka. Konopka na drugim okrążeniu zanotował upadek jadąc na czwartym miejscu. Zawodnik KSM Krosno wstał z toru i dojechał do mety.

Bieg 7
21
4 : 2
21

Jóźwik dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Busch na czwartym okrążeniu wyprzedził Kronera. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Stępniewski ma prawo do popełniania błędów - rozmowa z Andrzejem Rusko

Bieg 6
17
1 : 5
19

Pewne zwycięstwo Lahtiego. Smolinski walczył z Hansenem o drugą lokatę, ale Niemiec na drugim okrążeniu zanotował defekt motocykla. Jechał wówczas na trzeciej pozycji.

Bieg 5
16
3 : 3
14

Fierlej robił wszystko, by wyprzedzić Staszka.

Bieg 4
13
3 : 3
11

Smolinski prowadził od startu do mety. Pewne zwycięstwo Niemca. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Mamy prawo marzyć o play-offach - rozmowa z Jarosławem Deresińskim

Bieg 3
10
4 : 2
8

Hansen przez cztery okrążenia atakował Fierleja i jednocześnie bronił się przed Kiełbasą. Lahti zupełnie nie liczył się w stawce.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Konopka odniósł bezproblemowe zwycięstwo. Wieczorek próbował atakować Jóźwika.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Składy potwierdzone. W drużynie gości miejsce Steada zajął Lahti. Brytyjczyk podczas sobotniego meczu Premier League doznał kontuzji. W Krośnie piękna, słoneczna pogoda. Ze strony gości na próbę toru wyjechali Jóźwik i Kus. Z kolei spośród zawodników KSM Krosno na próbie toru pojawili się Kiełbasa i Smolinski. Na murawie prezentuje się Zespół Tańca Estradowego Fragolin, który urozmaica kibicom ostatnie minuty przed rozpoczęciem spotkania. Punktualnie o godzinie 15:00 rozpoczęła się prezentacja. Podczas prezentacji soczystą porcją gwizdów przez miejscowych fanów przywitany został Kenneth Hansen. Zawody odbędą się według II zestawu. Busch najlepiej wyszedł ze startu i do mety nie oddał prowadzenia. Krośnianina gonił Kus, ale bez efektu. Polecamy: Niedzielne mecze oczami SportoweFakty.pl