Goście wyprzedzili Śwista na dystansie. Pewne zwycięstwo Wilków w Pile.

Busch na dystansie przedarł się na prowadzenie.

Bieg 13
34
1 : 5
44

Kolejny bieg bez historii. Defekt Jakobsena na trzeciej pozycji, na trzecim okrążeniu. Przerwa na kosmetykę toru. POLECAMY: Gollob w Bydgoszczy zasługuje na szacunek - rozmowa ze Sławomirem Kryjomem

Bieg 12
33
4 : 2
39

Busch cały czas starał się minąć Pecynę, jednak Polak doskonale się bronił i dowiózł do mety prowadzenie. Upomnienie dla Pecyny za oglądanie się.

Bieg 11
29
3 : 3
37
Dakota North Rezerwa taktyczna za Josh Grajczonek
2

Rezerwa taktyczna Victorii. North za Grajczonka. Kolejny bieg bez walki na torze.

Bieg 10
26
3 : 3
34

Pieszczek wykluczony za spowodowanie upadku Jakobsena. Duńczyk leży na torze. Jakobsen wstał i o własnych siłach udaje się do parku maszyn. Bieg bez historii. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Idę na studia - rozmowa z Tobiaszem Musielakiem, zawodnikiem Fogo Unii Leszno

Bieg 9
23
1 : 5
31

Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. Po raz kolejny sędzia zatrzymuje bieg, nierówny start. Ponownie wszyscy zawodnicy pod taśmą. Bieg bez historii.

Bieg 8
22
3 : 3
26

Zamieszanie w Pile. Busch nie ruszył spod taśmy. Sędzia ruszył oglądać powtórki. Powtórka w pełnej obsadzie. Busch ostrym atakiem wyprzedził Kaczmarka, za co otrzymał upomnienie.

Bieg 7
19
4 : 2
23

Obaj pilanie wyprzedzili swoich rywali na dystansie. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Komuna wróciła - rozmowa ze Sławomirem Drabikiem, menedżerem Dospel Włókniarza

Bieg 6
15
3 : 3
21

Świst na pierwszym łuku pomagał Karczmarzowi i gospodarze wyszli na 5-1, jednak na dystansie junior został wyprzedzony przez rywali.

Bieg 5
12
2 : 4
18

Jakobsen na dystansie wyprzedził Szewczykowskiego.

Bieg 4
10
2 : 4
14

Fierlej szybko poradził sobie z Kaczmarkiem. Do końca Świst próbował atakować Pieszczka, jednak bezskutecznie. Przerwa na kosmetykę toru. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 6. kolejki

Bieg 3
8
3 : 3
10

Upadek Pecyny na pierwszym łuku. Pecyna wykluczony z powtórki. Jakobsen na dystansie minął Vissinga, który starał się ostro blokować rywala.

Bieg 2
5
2 : 4
7

Upadek Kaczmarka na trzecim miejscu. Zawodnik wstał i próbował jechać dalej, jednak po chwili zjechał z toru.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Raport pogodowy z godziny 14:04 - W Pile pochmurno, ale nie pada. Między chmurami przebija się słońce. Dzisiaj w Pile nie było deszczu. Godzina 15:22 - W Pile bez zmian. Jak na razie wydaje się, że nie będzie problemów z rozegraniem spotkania. Godz. 16:53 - W Pile wciąż bez zmian. Nie ma deszczu, a to na pewno dobra informacja. Składy potwierdzone. W zespole KSM pod 7 pojedzie Krystian Pieszczek. Godz. 17:15 - W Pile zaczęło mocno padać. Za chwilę rozpocznie się próba toru. Victorię będą reprezentować Jakobsen i Kaczmarek. Gości z Krosna Fierlej i Wieczorek. Godz. 17:25 - W Pile ciągle pada, ale powoli zaczyna się przejaśniać. Godz. 17:35 - Powoli przestaje padać. W Pile trwa odprawa. Po odprawie odbędzie się próba toru. Godz. 17:55 - trwa prezentacja. Po prezentacji. Jedziemy według 2 zestawu. Na początek rywalizacji nierówno wystartowała taśma. Powtórka w pełnej obsadzie. North na ostatnim okrążeniu wyszedł na prowadzenie, dzięki skutecznej akcji przy krawężniku. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.