Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Bundesliga. Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Co za przyjęcie Roberta Lewandowskiego (wideo)

Robert Czykiel

Najwięcej mówi się o kolejnych dwóch golach Roberta Lewandowskiego. Polak jednak popisał się także innym zagraniem, którym zachwycił kibiców.

Bayern Monachium znowu na własnym stadionie upokorzył Borussię Dortmund, wygrywając 4:0. Nikt nie ma wątpliwości, kto był największą gwiazdą meczu. To Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole swojej dawnej drużynie.

Bundesliga. Media: Robert Lewandowski przejdzie zabieg tuż przed przerwą zimową >>

Polak oczarował kibiców nie tylko bramkami. W sieci furorę robi jego zachowanie w 27. minucie. Wtedy zagrał do niego Joshua Kimmich. Wydawało się, że za mocno, ale "Lewy" poszedł do końca i kapitalnie opanował piłkę.

Bundesliga. Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Joachim Loew w szoku po golach Lewandowskiego >>

Lewandowski już dawno udowodnił, że zrobił ogromny postęp pod względem wyszkolenia technicznego. Tym zagraniem tylko to potwierdził.