KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Dołącz do Wings For Life World Run. To już ostatnia szansa!

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowym biegu i poczuć, jak to jest być gonionym przez Adama Małysza, nie zwlekaj. 8 maja o godz. 13.00 rozpocznie się dziewiąta edycja Wings For Life World Run, a zapisy w formule wirtualnej wciąż są otwarte.

MF
8 maja uczestnicy wystartują w Poznaniu i całej Polsce Materiały prasowe / Marcin Kin / Na zdjęciu: 8 maja uczestnicy wystartują w Poznaniu i całej Polsce
W niedzielę, 8 maja o 13.00 lokalnego czasu uczestnicy na całym świecie pobiegną dla tych, którzy nie mogą. Na przestrzeni lat, na liście startowej charytatywnego wydarzenia pojawiło się już ponad milion nazwisk, a jego poprzednia edycja została ogłoszona największym biegiem świata.

Bieg w Polsce odbędzie się w dwóch formułach. W Poznaniu wystartuje stacjonarny Bieg Flagowy z kompletem ośmiu tysięcy uczestników. Pozostałe miasta w Polsce zostaną gospodarzami Światowego Biegu dzięki aplikacji mobilnej. Zapisy trwają do 8 maja (do godz. do 12:00 w Polsce) na www.wingsforlifeworldrun.com.

Wings for Life World Run to bieg na wskroś wyjątkowy. Wyróżnia go nie tylko charytatywna misja i oryginalna formuła, w której to meta goni biegaczy, ale również fakt, że pobiec można... dosłownie wszędzie!

Stacjonarne Biegi Flagowe, takie jak Poznań, nie są jedyną możliwością wzięcia udziału w tym globalnym ruchu. Dzięki Aplikacji Wings for Life World Run, bieg 8 maja wystartuje także, między innymi w: Grodzisku Mazowieckim, Warszawie, Gdyni, Łodzi, Namysłowie, Kaletach, Wyszkowie, Mielcu, Bielawie i Mikołajkach.

- Każdy z nas może wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć wydarzenie z aplikacją mobilną lub pobiec indywidualnie, w dowolnym miejscu na świecie. To bardzo proste. Poznań, czy Grodzisk Mazowiecki, wszystko jedno! W Wings for Life World Run liczy się cel, nie lokalizacja - podkreśla ambasador biegu, raper Łukasz Stasiak.

Na zdjęciu: Łukasz Stasiak podczas Biegu z Aplikacją, fot. Dorota Szulc Na zdjęciu: Łukasz Stasiak podczas Biegu z Aplikacją, fot. Dorota Szulc
Formuła i atmosfera Biegu z Aplikacją nie będzie różnić się od tej we flagowych lokalizacjach. Bieg rozpocznie się w niedzielę 8 maja o 13:00, a trzydzieści minut później, za biegaczami wyruszy wirtualny Samochód Pościgowy, wyznaczający ruchomą linię mety. Przez cały czas trwania wyścigu, uczestnikom będą towarzyszyć motywujące komunikaty głosowe.

W polskiej wersji językowej wystąpią: Monika Pyrek (Trenerka), Tomasz Zimoch (Motywator) i Adam Małysz (kierowca Samochodu Pościgowego). Gdy ruchoma meta wyprzedzi uczestnika, otrzyma on powiadomienie i będzie mógł zakończyć wyścig, a jego rezultat pojawi się we wspólnym, globalnym rankingu wyników.

Jak dołączyć do największego biegu świata:

1. Pobierz aplikację Wings for Life World Run ze sklepu Google Play lub App Store.
2. Wybierz formę biegu. Wystartuj w dowolnym miejscu lub w grupowym wydarzeniu
z aplikacją, w jednym z wielu miast w całej Polsce.
3. Opłać wpisowe. Koszt startu w App Run to 70 zł. Całość opłaty przeznaczana jest na Badania Fundacji Wings for Life, skupiające się na odnalezieniu metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.
Rejestracja do Biegu z Aplikacją będzie otwarta do 8 maja, do godz. 12:00 (lokalnego czasu) na wingsforlifeworldrun.com.

Na zdjęciu: Dariusz Nożyński biegnący w zeszłym roku w Warszawie otarł się o globalne zwycięstwo, fot. Dorota Szulc Na zdjęciu: Dariusz Nożyński biegnący w zeszłym roku w Warszawie otarł się o globalne zwycięstwo, fot. Dorota Szulc
Czytaj także: Thomas Morgenstern o "Wings For Life": Ten bieg ciężko opisać słowami Czytaj także: Wstanie z wózka i przekroczy start Wings for Life World Run!
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×