Grono zawężone. Już tylko sześciu kandydatów do walki z Anthonym Joshuą

Eddie Hearn podał listę sześciu bokserów, spośród których zostanie wybrany pretendent do walki o pasy IBF, IBO, WBA i WBO z Anthonym Joshuą, 1 czerwca. Najwięcej szans na starcie z Brytyjczykiem daje się Michaelowi Hunterowi (16-1, 11 KO).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Anthony Joshua Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Anthony Joshua
ESPN podało informację, że Eddie Hearn zawęził grono kandydatów do starcia z Joshuą. Promotor mistrza świata obiecał, że w tym tygodniu kibice poznają nowego przeciwnika niepokonanego Brytyjczyka. Pojedynek na pewno dojdzie do skutku 1 czerwca w nowojorskiej Madison Square Garden i będzie to debiut "AJ'a" na ringu w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie bokserami, którzy mogą liczyć na walkę mistrzowską są: Michael Hunter (16-1, 11 KO), Andy Ruiz jr (32-1, 21 KO), Manuel Charr (31-4, 17 KO), Luis Ortiz (31-1, 26 KO), Agit Kabayel (19-0, 13 KO) i Trevor Bryan 20-0, 14 KO). Największe szanse na pojedynek daje się jednak pierwszemu z wymienionych, który 25 maja miał stoczyć kolejne starcie.

Zobacz także: Bokserska gwiazda myśli o powrocie

Poszukiwania nowego przeciwnika dla Joshuy są związane z wpadkami dopingowymi Jarrella Millera. W organizmie "Big Baby" wykryto aż trzy niedozwolone substancje.

ZOBACZ WIDEO Nie ma rywala dla Mateusza Rębeckiego. "Chciałbym walczyć jak najszybciej"
Czy Anthony Joshua jest lepszym bokserem od Deontaya Wildera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×