Boks. MB Boxing Night 6. Walka o... wszystko? Pojedynek na otwarcie wylądował w rozpisce

Karta walk gali MB Boxing Night 6 bogatsza o kolejne dwa nazwiska! O powrót na zwycięską ścieżkę powalczy głodny wygranej Kamil Młodziński, który zmierzy się z Jakubem Dobrzyńskim. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Kamil Młodziński Getty Images / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Kamil Młodziński
Jedni pięściarze walczą o najwyższe cele, inni szukają odpowiedniej drogi w sportowym świecie. Kamil Młodziński wielokrotnie w karierze udowadniał, że nie unika poważnych wyzwań. 29-latek ma na swoim koncie już 20 zawodowych pojedynków i mierzył się z najlepszymi pięściarzami w naszym kraju. Za każdym razem, nawet w przypadku przegranych walk, stawiał poważny opór i wiele razy w ten sposób wprowadzał rywali na głębokie wody.

W ostatnim czasie Młodziński nie notuje najlepszej serii, ale po trzech przegranych pojedynkach, z nabytym bezcennym doświadczeniem, planuje powrócić na zwycięską ścieżkę i udowodnić, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Zobacz także: Boks. Artur Szpilka odgraża się hejterom. "Jeszcze pokażemy s****"

Popularny "Camilo" to zawsze gwarancja pełnego zaangażowania i przy tym również wielkich emocji w ringu. Przed pięściarzem z Mysłowic kolejna szansa, aby skraść show podczas wydarzenia organizowanego przez grupę MB Promotions. W Dąbrowie Górniczej Młodziński zmierzy się z Jakubem Dobrzyńskim.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najciekawsze akcje gali FEN 26

Pięściarz z Warszawy nie miał łatwych początków w zawodowej karierze, ale ostatnio zapisał w rekordzie trzy kolejne zwycięstwa. Dla Dobrzyńskiego konfrontacja z Młodzińskim będzie zdecydowanie największym wyzwaniem w dotychczasowych występach.

Dla obu pięściarzy będzie to niezwykle istotny pojedynek. Młodziński jak tlenu potrzebuje zwycięstwa, jeśli myśli o kolejnych dużych walkach. Dla Dobrzyńskiego konfrontacja z takim rywalem z pewnością przyniesie odpowiedź na pytanie czy w tym sporcie ma czego szukać.

Walka otworzy galę MB Boxing Night 6, która odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Karta walk MB Boxing Night 6:

Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO) vs Ryan Ford (16-5, 11 KO)
Damian Jonak (41-1-1, 21 KO) vs TBA
Patryk Szymański (20-2, 10 KO) vs TBA
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs TBA
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)
Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1 KO)

Zobacz także: MMA. Joanna Jędrzejczyk ma problem. Mistrzyni Weili Zhang nie chce z nią walczyć

Czy podoba Ci się zestawienie Kamila Młodzińskiego z Jakubem Dobrzyńskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×