Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Boks. "Walcz w ringu przed znajomymi". Gala Biznes Boxing Polska zawita do Wrocławia

Wielkimi krokami zbliża się IX Gala Biznes Boxing Polska. 23 listopada na ringu we Wrocławiu kibice będą świadkami boksu... "białych kołnierzyków".
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Gala Biznes Boxing Polska Materiały prasowe / www.megnes.com/Robert Małecki / Gala Biznes Boxing Polska

Po ośmiu edycjach i prawie 800 tys. zł zebranych na cele charytatywne Gala Biznes Boxing Polska 23 listopada zawita do wrocławskiego Hotelu Terminal (początek o godz. 19:00).

Zasady rywalizacji w organizacji "Boksu Białych Kołnierzyków" ("White Collar Boxing") są proste. Popularne i mniej znane osoby, które na co dzień pracują w różnych zawodach, mają okazję sprawdzić się w ringu pięściarskim z przeciwnikiem na podstawie nie tylko wagi, ale też umiejętności.

Zanim dojdzie do pojedynku, zawodnicy trenują wspólnie przez osiem tygodni i zbierają pieniądze na Fundację "Bądź" Małgorzaty Braunek, która promuje holistyczne podejście do walki z rakiem. "Trenuj przez osiem tygodni boks! Wspieraj cel charytatywny! Walcz w ringu przed znajomymi!" - to motto Biznes Boxing Polska.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka chce walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. "To cykor. On nie chce tej walki"

W przeszłości na gali walczyły takie osobowości jak: prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Przemysław Saleta, Dariusz Michalczewski, minister sportu Jarosław Stawiarski, srebrny medalista z IO w Moskwie Paweł Skrzecz, ks. Jacek Stryczek, Andrzej Supron, Łukasz Jurkowski, założyciel Runmageddonu Jarosław Bieniecki i wielu innych.

W trakcie wrocławskiej imprezy odbędą się też bardzo interesujące aukcje. Będzie można wylicytować m.in. kolację ze Zbigniewem Hołdysem, tour po backstage'u "Milionerów" z Hubertem Urbańskim, koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego czy rękawice Dariusza Michalczewskiego.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×