Boks. Zobacz potworny nokaut w USA. Pięściarz padł nieprzytomny na deski (wideo)

Już w pierwszej rundzie walki na gali w Miami Melvin Lopez po potężnym ciosie powalił na deski Yeisona Vargasa. 30-latek stracił przytomność tuż przed tym jak padł na matę.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Potworny nokaut w walce Lopez - Vargas Twitter / Tim Boxeo / Potworny nokaut w walce Lopez - Vargas
Nawet jednej rundy nie wytrzymał Yeison Vargas (17-5, 12 KO) w starciu z 22-letnim Melvinem Lopezem (23-1, 14 KO). Reprezentant Nikaragui po potężnym lewym haku powalił Kolumbijczyka i mógł cieszyć się z kolejnej wygranej.

Na poniższym nagraniu widać, że Vargas przytomność stracił od razu po ciosie. Jeszcze przez prawie 2 sekundy bezwładnie stał po czym z hukiem padł na deski. Na szczęście Lopez był świadomy całej sytuacji i nie wyprowadził kolejnego ciosu.

Po tym jak Lopez upadł, sędzia od razu przerwał pojedynek. Walka była zakontraktowana na 10 rund.

Melvin Lopez jest dobrze zapowiadającym się pięściarzem wagi koguciej. W październiku zeszłego roku przegrał pojedynek o wakujący pas międzynarodowego mistrza WBO z Jose Velasquezem. Była to do tej pory jego jedyna porażka w karierze.

Znacznie gorszy ostatni bilans ma Vargas, który po wygraniu 17 pojedynków z rzędu od połowy 2018 roku zanotował 5 kolejnych porażek.

-> Rafał Jackiewicz poszedł na wojnę po walce w Niemczech. "Oszukano mnie jak nikogo wcześniej"