Już raz sprawił sensację. Zobacz, jak Różański znokautował Ugonoha [WIDEO]

Łukasz Różański (13-0, 12 KO) nie jest wirtuozem boksu, ale pokazał już, ile ważą jego ciosy. Przed Arturem Szpilką formę rzeszowianina sprawdził m.in. Izu Ugonoh. Starcie zakończyła się dużą niespodzianka.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Izu Ugonoh (z lewej) i Łukasz Różański (z prawej) YouTube / ringpolska.pl / Na zdjęciu: Izu Ugonoh (z lewej) i Łukasz Różański (z prawej)
Pojedynek Różańskiego z Ugonohem był główną walką gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie w lipcu 2019 roku. Przed starciem o pas mistrza Polski w wadze ciężkiej zdecydowanym faworytem był Ugonoh, mający większe doświadczenie od rywala w zawodowym ringu.

W czwartej rundzie bohater miejscowej publiczności przełamał obronę przeciwnika, posyłając go na deski. Izu Ugonoh nie zdołał wstać, dając się wyliczyć sędziemu. Łukasz Różański zakończył bokserską karierę swojemu rywalowi, a sam dopisał do swojego rekordu najcenniejsze zwycięstwo.

Zobacz:

Jeszcze większym skalpem dla Różańskiego będzie wygrana nad Arturem Szpilką w walce wieczoru Knockout Boxing Night 15. Czy tak się stanie? Galę będzie można obejrzeć w WP Pilot. Cena dostępu do transmisji to 26,99 zł. Początek o 17.45.

Czytaj także:
Krzysztof Włodarczyk już nie wsiada "za kółko". Co by zrobił, gdyby mógł cofnąć czas?
Międzynarodowe Stowarzyszenie Bokserskie wszczęło śledztwo ws. śmierci Jordańczyka w Polsce

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×