Tak wyglądają pięści Usyka. Zdjęcie obiegło sieć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Ołeksandr Usyk
Getty Images / Ołeksandr Usyk
zdjęcie autora artykułu

Za nami walka gigantów światowego boksu, w której Ołeksandr Usyk pokonał na punkty niejednogłośną decyzją sędziów Tysona Fury'ego. Ukrainiec pokazał, jak po tym pojedynku wyglądają jego pięści.

W tym artykule dowiesz się o:

Starcie Ołeksandra Usyka z Tysonem Furym nie przez przypadek określane było mianem bokserskiej walki stulecia. Naprzeciwko siebie stanęli absolutnie wybitni pięściarze. Zgodnie z przewidywaniami, stworzyli oni fantastyczne widowisko.

Trzy dni po walce Usyk pokazał w sieci, jak wyglądają jego pięści. Gołym okiem widać, że są wyraźnie poobijane i poranione.

Na zdjęciu widać też rozcięty łuk brwiowy i sińce pod oczami pięściarza. Usyk nie dołączył do tej migawki żadnego opisu. Najwidoczniej uznał, że fotografia mówi wszystko.

Po walce Usyk - Fury zaczęto mówić o rewanżu. Szybko okazało się, że takie starcie obaj pięściarze mają zagwarantowane w kontrakcie.

Do kolejnego hitowego starcia ma dojść 12 lub 13 października 2024 roku. Głos ws. rewanżu zabrał już promotor ukraińskiego pięściarza, Aleksander Krasjuk. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości.

- Jesteśmy honorowymi ludźmi i na pewno będziemy respektować wcześniejsze ustalenia. Nie chodzi o żadne papierki i kontrakty, skoro uścisnęliśmy sobie ręce, to potem dotrzymujemy słowa. Nie widzę żadnego powodu, dlaczego miałoby do tego rewanżu nie dojść - powiedział Krasjuk, cytowany przez serwis bokser.org.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

Czytaj także: > Szokujące dane po walce Usyk - Fury. Tyle osób obejrzało ją nielegalnie"Dla wnuków". Ujawnił, jakie prezenty Usyk zostawił znanemu biznesmenowi

Źródło artykułu: WP SportoweFakty