Boks. "Bestia" wraca do formy. Imponująca szybkość i siła Mike'a Tysona

Wiek to tylko liczba. Śmiało można użyć tego sformułowania patrząc na formę 54-letniego Mike'a Tysona. Przygotowujący się do powrotu na ring amerykański bokser uderza niesamowicie mocno i szybko.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Imponująca szybkość i siła Mike'a Tysona Instagram / Imponująca szybkość i siła Mike'a Tysona
28 listopada Mike Tyson ma powrócić do ringu po 15 latach przerwy. Rywalem będzie Roy Jones Jr, a pokazowa walka - zakontraktowana na osiem rund - odbędzie się w Kalifornii.

Wznowienie treningów po tak długim czasie nie było łatwe. 54-letni Tyson jeszcze we wrześniu niemal umierał po krótkich sesjach.

- 30-sekundowy film szkoleniowy z pierwszego treningu, który nakręciłem, kosztował mnie tydzień leżenia w łóżku - mówił wówczas.

Minęły jednak dwa miesiące, a forma Tysona jest imponująca - jak na swój wiek, wygląda wręcz niesamowicie. Jest szybkość, jest moc i to zabójcze spojrzenie "Żelaznego Mike'a". Wszystko to widać na najnowszych filmikach, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Jeden z nich zamieści trener Tysona, Rafaela Cordeiro. Dodał przy tym komentarz, że lepiej nie mrugać...

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy fanów będących pod ogromnym wrażeniem. "Widząc to Roy Jones musi panikować" - czytamy. Sam Tyson ma jasny cel na walkę: nokaut.

Ciekawy filmik pojawił się również na profilu samego pięściarza. Dodał do niego komentarz: "trenuj ciężko, trenuj mądrze".

Zobacz także:
"Przez tydzień leżałem w łóżku". Mike Tyson o pierwszym treningu po powrocie z emerytury
Shannon Briggs gotowy zastąpić Jonesa Jr z walce z Mike'em Tysonem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: w takiej roli Władimira Kliczko jeszcze nie widzieliśmy
Czy Mike Tyson wróci do ringu w mistrzowskiej formie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×