KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

PLE.GG Valorant Polish Circuit - walka o udział w międzynarodowym turnieju

Po sukcesie pierwszego sezonu PLE.GG: VALORANT Nations Circuit, Polska Liga Esportowa powraca z nową propozycją dla wszystkich fanów gry FPS od Riot Games.

Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
PLEGG Valorant Nations Circuit Polska Liga Esportowa / PLE.GG Valorant Nations Circuit

Czas rejestracji do początkowego, krajowego etapu zmagań, czyli PLE.GG VALORANT: Polish Circuit, upływa 15 października. Zwycięska drużyna otrzyma 3 000 zł oraz slot do nadchodzącej, jesiennej odsłony rozgrywek!

Ograniczenia? Brak!

PLE.GG VALORANT Polish Circuit to turniej skierowany do graczy Valorant z całego kraju. Zapisać może się absolutnie każdy, rywalizacja bowiem zostanie zainaugurowana wewnątrz otwartej części turnieju. Aby wziąć udział w zmaganiach, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny pod tym adresem. Cztery najlepsze zespoły pierwszej fazy – rozgrywanej 15 października – przystąpią do gry z zaproszonymi do kolejnego etapu drużynami. Całość zamkniętej rywalizacji zaplanowano na 16 i 17 października, a wszystkie spotkania w tych dniach rozegrane zostaną w formacie BO3. Rozgrywki jak zawsze będzie można śledzić na kanale Twitch oraz YouTube Polskiej Ligi Esportowej.

Jest o co walczyć!

Oprócz wspomnianej już puli nagród, wynoszącej 3000 złotych, cztery najmocniejsze ekipy dostaną przepustkę do gry w jesiennym sezonie międzynarodowego turnieju PLE.GG: VALORANT Nations Circuit. To – idąc za przykładem wiosennych zmagań – otworzy furtkę do wzięcia udziału w prestiżowych rozgrywkach, będących doskonałą okazją do wyjścia naprzeciw swoim marzeniom i oczekiwaniom, w grze o tytuł najlepszej drużyny Europy Wschodniej.

Wsparcie partnera

Partnerem nadchodzącego sezonu PLE.GG: VALORANT Nations Circuit została marka OMEN, od lat istniejąca w świadomości fanów gamingu na całym świecie, wielokrotnie pojawiająca się przy najważniejszych esportowych projektach, którą wyróżnia m.in. czołowa, wiodąca pozycja wśród producentów pełnej gamy asortymentu dla graczy.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Polska Liga Esportowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×