Euro 2016: Polska - Szwajcaria - oceny WP SportoweFakty

WP SportoweFakty oceniły występ Polaków w meczu ze Szwajcarią. Łukasz Fabiański i Jakub Błaszczykowski otrzymali najwyższe możliwe noty, dużo gorzej poszło za to napastnikom.

Redakcja
Redakcja
PAP/EPA / ROBERT GHEMENT

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Łukasz Fabiański - 10: W pierwszej połowie miał zaskakująco mało pracy, ale i tak był bardzo pewny w interwencjach. Po przerwie natomiast zaprezentował się prostu wybornie. Zaczęło się od zatrzymania potężnej bomby Xherdana Shaqiriego, później znakomicie przeciął dośrodkowanie Ricardo Rodrigueza do Breela Embolo. Kulminacją była natomiast obrona znakomitego uderzenia Rodrigueza z rzutu wolnego. Piłka leciała w okienko, ale golkiper Swansea City zjawiskową robinsonadą wybił ją ze światła bramki! Przy golu na 1:1 nie miał żadnych szans na skuteczną obronę. Wyśmienity występ i nota marzeń!
Który z Polaków był najlepszy w meczu ze Szwajcarią?