Euro 2020. Ośmieszyli obrońców mistrzów świata! Sensacyjny początek meczu (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Seferović strzela na 1:0 w meczu z Francją
Twitter / TVP Sport / Seferović strzela na 1:0 w meczu z Francją
zdjęcie autora artykułu

Szwajcarzy marzyli o takim początku w meczu z Francuzami. W 15. minucie spotkania Zuber i Seferović wyglądali jak gladiatorzy przy pasywnych obrońcach mistrzów świata. Tego gola trzeba zobaczyć.

Faworyt tego meczu był jeden - reprezentacja Francji. Dla Trójkolorowych Szwajcaria miała być tylko przystawką w drodze po mistrzostwo Europy.

W niedzielę Czesi, pokonując 2:0 Holendrów, udowodnili jednak, że w futbolu nie ma niemożliwego. Szwajcarzy wzięli z nich przykład i mecz z mistrzami świata rozpoczęli najlepiej, jak mogli.

W 15. minucie Steven Zuber i Haris Seferović nie dali żadnych szans francuskim obrońcom. Pierwszy dośrodkował im sprzed nosa, a drugi potężnie wyskoczył do piłki, mocno przymierzył głową i pokonał Hugo Llorisa.

"Nic w tym meczu nie mogło się lepszego zdarzyć" - mówił do mikrofonu Jacek Zieliński, ekspert TVP Sport, gdy Szwajcarzy wpadli w euforię po trafieniu na 1:0.

Zobaczcie świetną główkę Seferovicia i dośrodkowanie Zubera:

Czytaj także: "Żewłakow i Boruc otworzyli sobie po małym piwku". Komentarze po spektaklu w Kopenhadze Kapitalne widowisko w Kopenhadze! Zobacz skrót meczu Chorwacji z Hiszpanią

ZOBACZ WIDEO: Organizacyjne problemy EURO w czasach koronawirusa. UEFA straszy Anglików przeniesieniem finału

Źródło artykułu: