Nie żyje Gavin Escobar

Wszystko wskazuje na to, że Gavin Escobar zmarł w wyniku strasznego wypadku. Miał zalewie 31 lat i osierocił dwójkę dzieci.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Gavin Escobar Facebook / Na zdjęciu: Gavin Escobar
Amerykańskie media donoszą o tragicznym wypadku, do którego doszło w pobliżu szczyt Tahquitz, który znajduje się w pasmie górskim San Jacinto w Południowej Kalifornii. Ratownicy otrzymali zgłoszenie, że potrzebna jest pomoc.

Zespół ratowników po dotarciu na miejsce znalazł ciała dwóch wspinaczy. Początkowo ich personalia nie były znane. Dopiero następnego dnia udało się zidentyfikować ofiary.

W górach życie stracili Gavin Escobar oraz Chelsea Walsh. Mężczyzna to były futbolista, który w przeszłości grał w NFL. Występował m.in. w Dallas Cowboys, Kansas City Chiefs czy Miami Dolphins.

Ostatnim klubem 31-latka był San Diego Fleet. Od trzech lat nie grał zawodowo w futbol amerykański. Kilka miesięcy temu zaczął pracę jako strażak w Kalifornii. Ciężkie chwile przeżywają bliscy Escobara. Gavin zostawił żonę i dwójkę dzieci.

Służby obecnie próbują ustalić, jak doszło do tragedii. Możliwe, że wpływ miała pogoda. W dniu wspinaczki były przelotne opady deszczu, przez który skały zrobiły się śliskie.

Rodzina NFL okryła się żałobą. Młody sportowiec zginął w wypadku >>
Beckham ubrał buty za kosmiczną kwotę! To nie mieści się w głowie >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×