Tylko spójrz! Magiczny moment na zakończenie Igrzysk Europejskich

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Arkadiusz Dudziak / Ceremonia zamknięcia IE w Krakowie
Twitter / Arkadiusz Dudziak / Ceremonia zamknięcia IE w Krakowie
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę wieczorem odbyła się ceremonia zamknięcia III Igrzysk Europejskich. Publika zgromadzona na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie dopisała i stworzyła magiczną atmosferę podczas jednej z piosenek.

W tym artykule dowiesz się o:

Niedzielny wieczór upłynął nam pod znakiem uroczystości zamknięcia III Igrzysk Europejskich 2023 Kraków - Małopolska, podczas której nie brakowało miłych akcentów.

W pewnym momencie z głośników rozebrzmiała kultowa piosenka Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem". Na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie rozpoczął się pokaz świateł, do którego przyłączyła się publiczność.

Gdy spojrzymy w kierunku trybun, możemy dostrzec tysiące migoczących światełek. Publika wyciągnęła z kieszeni smartfony, kołysała się w rytm piosenki i zrobiła niesamowitą atmosferę.

Na miejscu obecny był dziennikarz WP SportoweFakty - Arkadiusz Dudziak, który przesłał do naszej redakcji wideo. "Ale pięknie na "Lubię wracać tam gdzie byłem". Chyba najlepszy moment obu ceremonii!" - podpisał swój post na Twitterze, który można zobaczyć poniżej.

Nagranie na Twitterze opublikował także oficjalny profil Igrzysk Europejskich 2023. "Niektóre piosenki nigdy się nie nudzą" - czytamy.

Czytaj także: Zobacz końcową klasyfikację medalową Igrzysk Europejskich Zdobywa medale dla Polski, dramatyczny apel. "Skończę pod mostem?" ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #2. Prime time Natalii Kaczmarek. "Chcę to wykorzystać"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty