Niemcy przegrywali 0:4, było już po meczu. A tu taki skandal!

Do skandalicznych scen doszło w meczu hokeja na lodzie podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie. Reprezentantowi Niemiec kompletnie puściły nerwy.

PS
Skandaliczne zachowanie Niemca Twitter / Twitter Eurosport Polska / Skandaliczne zachowanie Niemca
We wtorkowy wczesny poranek czasu polskiego Słowacja zmierzyła się z Niemcami w meczu hokeja na lodzie podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie. Stawką był awans do ćwierćfinału rozgrywek.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando Słowaków. W pierwszej tercji wyszli na jednobramkowe prowadzenie, ale już w drugiej prowadzili 3:0. W ostatnich 20 minutach dobili natomiast swoich rywali, zdobywając czwartą bramkę.

Niemcy byli bezradni, nie potrafili odwrócić sytuacji. Pod koniec spotkania zaczęły im puszczać nerwy. Skandalicznie zachował się przede wszystkim David Wolf, który uderzył rywala trzonem od kija w tył głowy.

- To niepoważne zagranie tego zawodnika. Wychodzi frustracja - przyznał komentator na antenie Eurosportu. - To bandyckie zachowanie. Jeśli z tyłu atakujesz zawodnika, to musisz się spodziewać, że wylecisz do szatni - dodał.

I tak rzeczywiście się stało. Wolf został usunięty z meczu, choć w momencie przewinienia do końca gry było już tylko nieco ponad półtorej minuty.