KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Największa w Polsce biało-czerwona flaga kibiców ukończona!

Totalizator Sportowy zapraszał wszystkich internautów do udziału
w akcji „Bądź częścią flagi” zachęcającej do nadsyłania zdjęć, które już zostały
zamieszczone na największej w Polsce biało-czerwonej fladze kibiców, której
powierzchnia wynosi 420 m².
AB
Największa w Polsce biało-czerwona flaga kibiców ukończona! Materiały prasowe / Największa w Polsce biało-czerwona flaga kibiców ukończona!

Projekt jest kolejnym wyjątkowym działaniem firmy z okazji trwającego Jubileuszu 65-lecia
Flagę można podziwiać do końca lipca w samym centrum Warszawy na fasadzie Dworca Centralnego od strony Al. Jana Pawła II. Jest to wyjątkowy symbol, ponieważ znajdują się na nim prawdziwi kibice wśród których możemy znaleźć m.in. znane osobistości ze świata sportu, kultury, biznesu i administracji. Warto przypomnieć, że to nie jedyna aktywność największego mecenasa sportu i kultury w Polsce związana z zachęcaniem do wspólnego kibicowania.

Firma rozdała niedawno milion biało-czerwonych flag, które były do odebrania w punktach LOTTO. Rok 2021 jest ważny dla polskiego sportu, dlatego wznieśmy flagi i wspierajmy naszych sportowców podczas Euro 2020 oraz Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Prawdziwych kibiców łączą #WielkieChwile i #WspólneEmocje!

Jubileusz 65-lecia Totalizatora Sportowego

Od 65 lat przeżywamy #WielkieChwile z Totalizatorem Sportowym, największym mecenasem sportu i kultury w Polsce, właścicielem marki LOTTO, pod którą od kilkudziesięciu lat spółka oferuje najwyższej jakości gry liczbowe i loterie pieniężne z największymi wygranymi na rynku. W historii Totalizatora Sportowego nie bez znaczenia są liczby: 25 stycznia 65 lat temu Totalizator Sportowy rozpoczął działalność, a w tym roku tego dnia oficjalnie wystartowały jubileuszowe obchody 65-lecia pod hasłem #WielkieChwile; Ambasadorem Jubileuszu został Robert Lewandowski – najlepszy piłkarz świata i jeden z najlepszych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej.

Od tego dnia wszyscy Polacy mogą także odwiedzać dedykowaną tej wyjątkowej rocznicy stronę internetową www.wielkiechwile.pl; 25 lutego wystartował konkurs na plakat z okazji Jubileuszu 65-lecia spółki, który przypomniał artystyczną tradycję polskiej sztuki plakatu, zakorzenionej w Totalizatorze Sportowym od początku jego istnienia. 25 marca Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której firma jest fundatorem, uruchomiła „Jubileuszowy program stypendialny 65 na 65”, skierowany do 65 najzdolniejszych studentów, których pasją są nowe technologie. Środki przeznaczone na stypendium będą pochodziły ze sprzedaży jubileuszowej zdrapki JUBILOTKA. Od maja na Pradze możemy także podziwiać ekologiczny mural Totalizatora Sportowego upamiętniający obchodzony Jubileusz 65-lecia.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×