Zrobili dla niej ogromny mural. Tak docenili polską multimedalistkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / mragowo.pl / Na zdjęciu: Anna Puławska
YouTube / mragowo.pl / Na zdjęciu: Anna Puławska
zdjęcie autora artykułu

Anna Puławska, wielokrotna medalistka imprez międzynarodowych w kajakarstwie, została doceniona. W Mrągowie powstał mural z jej podobizną. 27-latka osobiście go odsłoniła.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Puławska ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest srebrną i brązową medalistką olimpijską, ale zdobywała miejsca na podium także na innych imprezach międzynarodowych. Wywalczyła mistrzostwo świata oraz Europy.

Mieszkańcy Mrągowa postanowili ją za to wynagrodzić. Pojawił się pomysł, by na rodzinnym bloku kajakarki stworzyć mural z jej podobizną.

Ten pomysł przypadł do gustu reprezentantce Polski oraz władzom miasta. Efekt prac można już zobaczyć, ponieważ za nami uroczysta ceremonia odsłonięcia muralu.

Wstęgę osobiście przecięła Anna Puławska i była zachwycona efektem końcowym. Na ścianie kajakarka została przedstawiona razem z medalami olimpijskimi.

- Domyślałam się, że będzie to dla mnie ogromna radość i bardzo piękny widok. Wzruszyłam się, kiedy spojrzałam na swoje zdjęcie, bo właściwie moja podobizna została odbita na bloku. Dziękuję Kamili (osobie wykonującej mural - przyp.red.), że udało się to jej tak pięknie odzwierciedlić - powiedziała Anna Puławska w rozmowie z portalem mragowo.pl.

Zobacz wideo:

Czytaj także: Medalowa niedziela Polaków. Trzy "krążki" na zakończenie MŚ [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Sabalenka wystartowała. "Szczególne miejsce w moim sercu"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty