Marek Kowal - lubi

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  A ja jestem zdziwiony , że taki wrażliwy na konstytucyjne zapisy TK , nie może zauważyć , że zapis o rozdziale kościoła od państwa nie jest realizowany . Choć właściwie nie mam racji ten zapis jest realizowany , inne regulacje prawne i podatkowe dla kościelnych i wszystkich innych , dotacje państwowe , podarunki z ziemi i budynków oraz oczywiście z kasy ,też tylko dla kościelnych , sąd biskupi ponad sądem " cywilnym " , zwrot własności kościelnej , nawet w wypadku , gdy ta własność nigdy kościelną nie była . obecność kościelnych na uroczystościach państwowych w żaden sposób niezwiązanych z kościołem . Dla wątpiących , proszę kupić zabytek ,niechby i dworek znajdujący się pod " opieką konserwatora zabytków " i popróbować coś naprawić bez tegoż konserwatora , to znaczy bez ekspertów wyznaczonych przez niego / ekspertyzy naprawdę nie są za darmo / . Natomiast proboszcz może zabytkowy kościół postawić nawet na kominie a kasę i tak dostanie . Dlatego od pilnowania tego zapisu należy zacząć działania i będzie dobrze .

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  ostatnio na legii otworzono sekcje damskiego boksu dla mężczyzn, a przez pandemie nie maja gdzie ćwiczyć, wiec wyszli na ulice, jest szansa na medal

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  @Cez67: Tu nie ma żadnych "kibiców"! Tu jest jedna, flaga biało-czerwona i tyle

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  @Yogi23: Sam sobie odpowiedz na pytanie...Czy chciałbyś żeby twoja żona/ dziewczyna nosiła płód np. z deformacją bez głowy po to tylko żeby urodzić i pochować? 9 miesięcy, a wszyscy ci gratulują dookoła ciąży. A ty dumny ojciec wybierzesz się po wózek do sklepu i pieluchy tak? Jeżeli jesteś w minimalnym stopniu istotą empatyczną to wiesz, że skazywanie na takie coś kobiet to barbarzyństwo i mord na ich psychice a także naszej ich mężów/partnerów.

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Jeb....ć Kaczora dyktatora!!!!!

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Cofamy się? Średniowiecze w pełnej krasie, totalitaryzm pełną gębą, Białoruś będą naprawiać mając to samo we własnym kraju. Rodzić ciężko chore dzieci aby one wraz ze swoimi matkami cierpiały i to jeszcze w kraju bardzo nieprzychylnym osobom niepełnosprawnym i piszę to jako osoba niepełnosprawna. Wstyd ale czego spodziewać się po oszołomach z PiS i nawiedzonej psychopatce Godek, ponadto tam gdzie kościół katolicki wpierdziela się gdzie tylko może zawsze będzie wielkie zacofanie i tak własnie jest. Niezwykle przykra sprawa już widzę wielkie cierpienia tych rodzin i kolejne zbieranie dużych pieniędzy na rehabilitację takich dzieci bo rzecz jasna wieczny kawaler Kaczyński i nawiedzona psychopatka Godek będą mieli na to wszystko wyrąbane...

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Brawo Pani Justyno!! Decyzja w tak trudnej sprawie powinna zostać podjęta przez rodziców, a nie prawo. Kto tego nie rozumie, niech się nie wypowiada. A w szczególności niech milczą wszelkiej maści "obrońcy życia", co to nigdy sekundy nie mieli do czynienia z takimi przypadkami. jak takie kozaki, to finansować leczenie z własnej kieszeni, stać przy "warzywie" 24/h na dobę. Wtedy uwierzę w takiego "obrońcę życia".

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Prezes wstanie w południe,weźmie prysznic,spojrzy w dół i stwierdzi,że każdy prawdziwy Polak ma mieć urządzenie długie na 10 cm. Równamy do prezesa. I co prawdziwi Polacy? Doszyjecie sobie po trzy cm?

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  @Kung Lao: Dokładnie. już sam fakt, że PIS wyprawił doi TK zbrodniarza stanu wojennego i podrabianą profesor prawa wszystko mówi.

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  @Widzę Myszy: Na bakier z konstytucją to jest ten cały śmieszny marionetkowy Trybunał Konstytucyjny na czele z panią magister P....hehe przewodnicząca Trybunału jest magistrem nawet nie doktorem. Wybitnie żenująca postać z nadania politycznego która na tle jej poprzedników wybitnych profesorów prawa prezentuje się żałośnie i groteskowo.

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Wypuścili przed szereg błazna P. , który pier..li farmazony w dobie pandemii .

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Jeszcze niedawno, lanserze Pol, krytykowałeś pomysł prezesa Rakowa.
  Teraz pierdzisz, lanserze Pol, o "wspaniałych pomysłach" Anglików i Hiszpanów.
  Dodatkowe pytanie, lanserze Pol: skąd będzie ta kasa wpompowywana w piłkarski ekosystem? Czy przypadkiem w ostatecznym rozrachunku nie zostaje ściągana ze zwykłych ludzi?
  PS. Umyłeś już kudły, lanserze Pol?

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  No comments.....panie Pol, Szok!!!

 • Marek Kowal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty