bobo2013 - lubi

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Wycisnął z kariery ile mógł, swoje zarobił. Przynajmniej ma poukładane w głowie, myślał o przyszłości kiedy jeszcze grał w piłkę. Nie skończył po zakończeniu kariery jak Kałużny w angielskiej sortowni śmieci. Co do babola z Kolumbią to ma pecha bo będzie to się za nim ciągnąć do końca życia. Z drugiej strony Artur Boruc też dostał identyczną piłkę za kołnierz w Premier League od Begovicia i nikt mu tego nie wytyka.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Lidera mamy, i za wuja go nie oddamy!

 • bobo2013 lubi Komentarz

  I tak trzymać do końca Wilki Krosno .

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Wilki - lider od pierwszej do ostatniej kolejki !!!

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Przy całym szacunku dla reszty klubów i zawodników, tylko Krosno może wygrać ligę. Praktycznie nie ma słabych punktów, może i terminarz korzystny, ale ktoś w Krośnie wiedział, jak zbudować skład. Jedynie Siopek nie jedzie, ale wierzę, że upora się ze sprzętem i dołoży cegiełkę do awansu.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Jeśli Wilki tam nie wygrają to nikt tam nie wygra. Zachowane wiec zostanie status quo. To tak tytułem ostudzenia głów tych którzy się emocjonują walką o awans. A jak będzie okaże się jutro. To co dzieje się w 2 lidze trudno jest porównywać bo tam nie decydują tylko i
  wyłącznie umiejętności. Przykład to choćby to jak RzTŻ podeszli do pierwszego meczu z Opolem , jak podeszli do meczu w Krośnie a jak podeszli do meczu wczorajszego z PSŻ.
  Argumenty są po obu stronach .....a jak będzie. Kibicom z Krosna nie pozostaje nic innego jak stawianie na swoje Wilki :):):)

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Ale zara chwila zara stop!
  Przecie tym składem ciągle jeździć się nie da.
  Ludzie drogi... co oni odwalają.
  No nic.
  Żadna dziura, żadna hopka
  Nie powstrzyma mistrza. Siopka.
  Choćby w bak wlewali tłuszcz
  Same trójki - Damian Dróżdż.
  Wittstock wygrać tam nie może.
  Eduard Krcmar jest dziś w humorze.
  Jedzie Karpov - numer cztery
  Andrzej! Jechej do cholery!
  Lider wilków i wódz stada
  Na torze wspaniale wypada
  Wittstock jedzie dzisiaj cienko.
  Szpryce zaś omija miło
  Junior nasz - Patryk Wojdyło.
  Resztę punktów gość dostanie
  Krosno wygra to spotkanie.
  Wilcza wataha od bandy odbita
  Wszystko wygrywa, tam, gdzie zawita.
  Niechaj tak się stanie. Wilki! Obudźcie ducha puszczy. Amen. • bobo2013 lubi Komentarz

  Ale cyrk

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Wilki w e-Winner lidze, ja tak to widzę

 • bobo2013 lubi Komentarz

  RzTŻ w Krośnie pojechali mocniejszym składem niż w Wittstoku. Ponad to juniorzy rzeszowscy zrobili w Niemczech 2 pkt. Nie zależnie czy pojedzie Cierniak czy Kowalski zdecydowanie zrobią więcej. I podobnie jak w Krośnie jeśli Siopek nie popisze w dwóch startach zostanie wymieniony juniorami. Po analizie meczu Wittstock- RzTŻ można powiedzieć że gospodarze wygrali tam wszystko co mogli i z tymi zawodnikami z którymi mogli. Polskie Wilki wydają się jednak solidniejsze. Ważne będą starty a te są atutem Wilków.
  Oczywiście przy udanym starcie zawodnicy gospodarzy są w stanie dowieźć zwycięstwo biegowe ale będzie ich mniej. Zwycięstwo Wilków z Krosna ok 48-42 lub więcej , jak się spasują.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  WILKI KROSNO!!! NAS NIE DAGANIAT:))))

 • bobo2013 lubi Komentarz

  ale kompromitacja

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Brawo Wilki Krosno!!!

 • bobo2013 lubi Komentarz

  brawo wilki

 • bobo2013 lubi Komentarz

  GRATULACJE WILKI! Powodzenia w drodze do 1 ligi

 • bobo2013 lubi Komentarz

  @bobo2013: player jedynie zostaje

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Napiszę po raz kolejny. W panującej sytuacji nie ma warunków do prowadzenia trzech lig i trzeba powrócić do systemu dwóch lig. Większość z zawodników i niektórzy działacze myślą tak, jakby nic się nie stało. Może jeszcze krótko. Kończę na dłuższy okres pisanie po bezpodstawnym, bez uzasadnienia, usunięciu w dniu dzisiejszym trzech komentarzy. Tego może dokonać tylko dureń, lub człowiek chory.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Przede wszystkim należy uprościć, a najlepiej ujednolicić sprzęt. Powtarzam to od lat, 3/4 kasy w żużlu idzie na jakieś niby kosmiczne motorki, które robią czasy lepsze o kilka sekund od maszyn z lat 70-tych. Po co? Wyścigi dzięki temu wcale nie są ciekawsze, a nawet rzekłbym że przeciwnie. Do tego ekipy po kilku ludzi na jednego zawodnika, to wszystko kosztuje kolejne pieniądze. Kiedyś dwóch mechaników w klubie ogarniało maszyny dla całej drużyny i szkółki. Do tego na mecz paru młodych do odpalania sprzętu i wystarczyło.

  Sprzęt powinien być tani i prosty, tak żeby o wszystkim decydowały umiejętności zawodnika a nie to ile kto ma kasy.

  Teraz jest idealna okazja by pójść w tym kierunku. Lepszej nie będzie. Skończmy wreszcie z milionami wydawanymi na sprzęt.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Szczerze? Skład jest zwyczajnie bardzo słaby. Obcokrajowcy, Burza i Mazur to zawodnicy, którzy w innych drugologowych klubach nie lapaliby się nawet na drugą linię. Jedynie Rolnicki wydaje się być gwarantem 10 pkt w meczu ale i to może być mylne wrażenie bo na juniorach już punktów nie będzie nabijac. Szkoda bo mam wrażenie, że z zawodników dostępnych na rynku można było sklecic o wiele lepszy skład. Nie sądzę że dużo osób będzie chodziło na mecze. Nie dość że skład lipny to jeszcze wyjątkowo nierzeszowski. Wygląda to raczej jak druga drużyna tarnowsko-krośnieńska.

 • bobo2013 lubi Komentarz

  Co tam sie wydarzylo! Niedziela cudow w Bydzi!