Oj, Paweł - do tej pory starałem sie tłumaczyć twoje dziwne zachowania ale teraz przegiąłes. Nie rozumiem cię i nie chcę już dłużej czekać aż wreszcie okażesz się powaznym człowiekiem.

Nienazarci wladzy i kasy....

I proszę : znowu o Polsce głośno na świecie. Wiwat "dobra" zmiana, wiwat krużganek oświaty.

Komentarz usunięty

I dobrze, że nie ma tych tzw ekspertów robiących słodkie minki i gadających tak jak prowadzący chce. Eurosport też ma w przerwie speców od wszystkiego i czasami żal ich słuchać.

Transmisję robi Eurosport a więc doświadczony gracz na rynku. Wiadomo że dzięki skokom w TVN sam zarabia na skokach. TVP zabierało większość widowni, teraz cała jest w jednej rodzinie. A brak Tajnera czy Małysza jest ich wyborem, to nie był wolontariat więc po prostu nie zarabiają.

No i teraz wyszła prawda na jaw. To są starzy zatwardziali pisowcy!!! Małysz, Tajner, Stoch, cała ta klika!!! Teraz mają wymówkę, że nie skaczą dobrze bo skoki są w TVNie. Zobaczycie że taka będzie retoryka. Sprzedali Polskość, bo mieli z pisem jak pączki w maśle, a teraz to się skończyło. Cała Wisła i Zakopane to zacietrzewieni pisowcy! Macie swoich "ulubieńców":-)

w tvpis 40 minutowy program trwa 25 minut, a potem 15 minut reklam i to wyznawcom kaczora jakoś nie przeszkadza....widocznie 2 miliardy to za mało że trza jeszcze reklamy puszczać...

@neptun: Swoim pierwszym zdaniem sam dzielisz... lecz sam tego nie widzisz.

I standardowo. Szczoch nie wygrywa to dlatego, że warunki/sędziowie/inflacja hahaa

@Superkibic TVN to " normalna telewizja bez chorej propagandy i kłamstw na użytek chorej z nienawiści partii wszędzie szukającej wrogów partii.?:):):) To sarkazm czy ty tak poważnie?:)

Ale o co mu chodzi? Cieplak kurskiego?

Jak sie cieszę, że tej gęby pieściocha kurskiego niebedzie! Ten przypadkowy prezes od skoków niech sie zajmie hodowlą tuczników to będzie zxawsze bilisko szefa!

Fakt, jak sport, to tylko u Jacka K... Czlowieka , olimpijczyka...

Żadna strata.

Skoki już nie będą takie same. To straszne.Nie wiem czy to przeżyję...

Skoki narciarskie nareszcie w telewizji gdzie kłamstwo nie jest zaletą a powodem do wstydu. Brawo TVN!

I nie musisz

jedynie na skoki przełączałam na tvpiss...teraz już nie będę musiała :) :) :)

Niezależnie od zadwolenia z wyniku meczu, zawsze warto rzetelnie ocenić rzeczywistość. Biorąc pod uwagę klasę rywala, jego bilans w tabeli i fakt grania prawie od początku ze stratą jednego piłkarza to wynik delikatnie mówiąc nie jest optymistyczny dla Polski. Nie stawia nas w gronie zbliżonym do faworytów w barażach. Anglia wygrała 5:0 z Albanią która z nami walczyła o baraże. Po tym jak się mecz układał warto było conajmniej dołożyć 6:0!!!:)