Lucy_Fair - lubi

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  @intro - Świącik to bardzo "ciekawa" postać w Polskim żużlu żeby dobrze zrozumieć co się stało w sezonie 2020 z tym co zrobił z torem w Częstochowie trzeba się cofnąć o 5 lat wstecz kiedy jako Prezes Stowarzyszenia Włókniarz Częstochowa zgłosił drużynę do startu w Polskiej lidze od razu płacząc że start od 2 ligi go nie interesuje więc PZM nie przyznał licencji klubom z Ostrowa,Lublina i Gniezna co skutkowało połączeniem 1 i 2 ligi i de facto Stowarzyszenie wróciło do ligi 1 tak jak chciał Świącik potem drużyna zajęła 3 miejsce w lidze a "AWANSOWAŁ" wtedy Lokomotiv Dyneburg i co się stało okazało się że PZM nie pozwoli wystartować Łotyszom w E-lidze rozpisano konkurs na dziką kartę no i zgłosił się ŚWIĄCIK ale że Stowarzyszenie już powołało SPÓŁKĘ AKCYJNĄ CKM która miała nie spłacony DŁUG w kwocie 5.500.000 zł więc pojawił się kłopot jak tu upchnąć w E-Lidze ośrodek w Częstochowy bez konieczności uregulowania należności no i wymyślono że Stowarzyszenie ŚWIĄCIKA powoła KOLEJNA Sportową Spółkę Akcyjną tym razem pod nazwą Włókniarz S.A bez długów z dziką kartą z PZM więc jak widzisz ten Numer z Torem to pikuś wykonaniu tego pana który jest oczywiście "ofiarą" swojej "uczciwości" :)

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Miasto nie powinno dać ANI ZŁOTÓWKI. Takie mieli aspiracje, to niech sie teraz martwią skąd wziąć kasę. Nie trzeba było zadzierać nosa, tylko liczyć każdą złotówkę panie świącik

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Przyjeżdża do Polski i się skarży, że ludzie nie mówią po angielsku. To jeśli ja pojadę do pracy do Australii to mam się skarżyć, że nikt nie mówi po polsku? Rozumiem, że j. angielski stał się językiem uniwersalnym, ale co robił J.D. przez 15 lat startów w Polsce. dlaczego się nie nauczył j. polskiego? Jakoś prawie wszyscy Rosjanie, Słowacy, Słoweńcy potrafią się nauczyć...

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Bo w Polsce mówi się po polsku. Jak chcesz tutaj pracować to naucz się języka polskiego. Polscy żużlowcy w Anglii muszą mówić po angielsku a nie po Polsku.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  "albowiem sędzią referentem wylosowanym do jej rozpoznania została ta sama osoba, która wydawała uprzednio wyrok nakazowy w sprawie II W 946/20 i tym samym dokonała już oceny zachowania oskarżonego" - sąd pracuje. Ktoś pomyślałby, że łatwo ustalić, które osoby uczestniczą w sprawie ;)
  Sprawa Drabika trwa/toczy się już od września 2019. Wiem, że z innych przyczyn powstała i przedłuża się, jednak tydzień, miesiąc i rok, to j tydzień, miesiąc i rok...

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  @Krośnianin: Wychodzi na to, że jechał sobie powoli, a tu bach nagle gałąź przewróciła się na drogę! Odbił bohatersko, niestety się nie zmieścił i zahaczył o ciężarówkę. Innego wyjścia nie widzę...

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  4 miliony złotych z publicznych pieniędzy dla prywatnej firmy, która rozda je innym prywatnym firmom. Takie coś nie powinno być legalne w żaden sposób.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  GDAŃSK seniorów ma mocnych ,Za wiele na Gruchalskiego bym nie liczył cienias,

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Rysio tylko mi nie mów, że nie pisałeś o Gapinskim ,Staszewskim i zengim bo pisałeś.oczywiscie pośród miliona twoich komentarzy nie będę szukał konkretnych sam powinieneś wiedzieć co piszesz.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Dobry kierowca ale są inni, którzy spokojnie mogą go zastąpić. Krosno nie ma powodu aby rozpaczać.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Krosno prawdopodobnie bierze Iversena i Lebiediewa, więc Tarasienkę mogą pożegnać bez żalu i pewnie lepiej na tym wyjdą. u nas miał być Kułakow, miał być wspomniany Iversen, a wygląda na to, że będzie Tarasienko. na własnej skórze będziemy musieli się przekonać, czy poprzedni sezon to był przełom w karierze mocno przeciętnego dotąd zawodnika, czy jednak tylko sezon konia.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  @gieras - Ja coś pisałem że w Gnieźnie będzie jakiś HIT ??? My pojedziemy "odpadami" i pewnie awansujemy do E-ligi taka niespodzianka będzie :) Ps I po co była ta napinka twoich kolegów po szalu ? Wypisywali o Zengocie ,Iversenie ,Lindbecku ,MJJ po co to było jak to teraz wygląda co ?

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  No i mamy Bydgoski "HIT " transferowy do Bellego i Lyagera dołączył Tarasienko a tyle było szumu o Iversenie ,Lindbecku, MJJ a tu bęc nie ma i nie będzie he he :)

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Jest taki haczyk ze zawodnicy to chca jezdzic w wilkach to jedna droga ale druga to jest taka czy klub ich chce :)

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Zasłona dymna i tyle. Gdyby pojechali w tym samym składzie to spadną. W dodatku na juniorce nie będzie już Wojdyło ani gości... Leśniak nie wygląda mi na drugiego Kanclerza, więc nie powtórzy jego błędów tylko porządnie wzmocni drużynę. A na U24 pojedzie raczej sprawdzony Wojdyło niż anonimowy Kotlar.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Tor w Gorzowie był przygotowany niemal perfekcyjnie. Zawodnicy pokazali świetne ściganie i o to chodzi w żużlu. Czy Ekstraliga powinna odpowiadać za przygotowanie nawierzchni? Pomysł byłby niezły, ale zawsze ktoś by potrafił przekonać wykonawców, żeby zrobili tor pod niego. Przecież od kiedy istnieje funkcja komisarza, widać niejednokrotnie, że niektórzy mogą sobie pozwolić na więcej niż inni.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Cegielski to ambitny dzieciak ze wsi pod Witnicą. W Stali uczył się żużla a gdy pojoł rzemiosło rzucił się na szerokie wody i zaczoł oplówać matkę której mleko ssał czyli Stal Gorzów. Już miał zakaz komentowania meczy Stali trochę się uspokoił ale widać ponownie wyimaginowane żale biorą górę. Idż do psycholog i nie zabieraj głosu na temat Gorzowa i klubu Stal. Będziesz zdrowszy. Twoje kalectwo to nie wina Stali Gorzów.

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Art. Styczeń 2020
  "Władze truly.work Stali Gorzów już od kilku lat mówią o konieczności poprawienia jakości widowisk na własnym torze, ale mimo wielu prób, na razie nie udało się nic z tym zrobić. W zeszłym sezonie gorzowski obiekt był "najnudniejszy" w całej PGE Ekstralidze, a kibice w jednym meczu oglądali średnio zaledwie sześć mijanek.
  Nie ma się więc co dziwić, że zmiana tej sytuacji jest jednym z priorytetów nowego zarządu klubu. Nikt jednak nie wierzy już w to, że efekt uda się osiągnąć poprzez kosmetyczne zmiany w nawierzchni czy nieco inną technikę przygotowywania toru. Z tego też powodu działacze wymogli na trenerze Stanisławie Chomskim przedstawienie koncepcji przebudowy toru, tak by dało się na nim wyprzedzać praktycznie w każdym miejscu"
  Cyk, już nie musicie nic robić, komisarz wam pokazał co i jak. Zaoszczędzicie :E

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  Szkoda mi Zmarzlika. Chłopak widać ma poukładane w głowie a jeździ w takim klubie , gdzie co jeden prezio to "lepszy" . grzyb ZERO SZACUNKU dla ciebie ! To już drugi raz w tym sezonie , kiedy robisz z siebie ....

 • Lucy_Fair lubi Komentarz

  @Lucy_Fair: Nie słuchaj tego ananaska, bo on pie.@^i trzy po trzy.