Jarosław Dariusz Przybysiak - lubi

 • Jarosław Dariusz Przybysiak lubi Komentarz

  Katastrofa. Turniej, w którym szybko zakończymy udział. Niestety. Taka rzeczywistość w Polsce jezeli chodzi o sport zespołowy w wydaniu kobiet. Istnieje dla urody i wdzięku osobistego, a nie dla wyników i rywalizacji. Po raz kolejny wychodzi słabość w systemie szkolenia i doboru w sporcie w Naszym kraju.

 • Jarosław Dariusz Przybysiak lubi Komentarz

  Dzieje sie to, ze nie mamy aktualnie topowych graczy w skladzie. Z tej maki chleba nie bedzie, nie zrzucalbym winy na Atige. Wczesniej mielismy gwiazdy swiatowego formatu dlatego bylismy mocni. Nie ma juz Zagumnego , Winiarskiego,Wlazlego(kurek gralby na przyjeciu), Nowakowskiego, ktory jest po kontuzji. W ich miejsce sa Buszek, Bieniek, Lomacz, Klos... sa to zawodnicy niezli, ale tylko na polska lige. Mozemy stac sie ponownie silni jak dojdzie do nas Leon.

 • Jarosław Dariusz Przybysiak lubi Komentarz

  Gdyby nie Fabiański w meczu ze Szwajcarią to nie miałby do tego okazji.

 • Jarosław Dariusz Przybysiak lubi Komentarz

  jestem przerażony tym, jak Antiga prowadzi ten zespół. Nic się nie zmieniło od ubiegłego roku. Brak zmian, spóźnione reakcje i moim zdaniem wiara w cuda - zabieranie 2 kalek (bez obrazy) i wstawianie do 6 Buszka, który przez 2 sezony w klubie zagrał ze 2-3 razy mniej meczów niż w reprezentacji. Doliczając do tego środkowych, którym zabroniono blokować robi się nieciekawie.
  Byłem pierwszym krytykiem Konarskiego od bardzo dawna, ale widać, że chłopak jest w formie i aż się prosiło dać mu szansę, ale Kurkowi widocznie brakuje grania i po sezonie trzeba go dogrzać. Aż się prosiło żeby sprawdzić Szalpuka przy tak dobrym przeciwniku. Wczoraj zagrał bardzo dobrze. Ale prawdopodobnie niezależnie od formy ma klaskać w kwadracie bo ma grać Buszu. Smutne to.
  Na zakończenie moim zdaniem bardzo ważna kwestia: zagrywka lub jak kto woli jej brak. Przy tak skompletowanej drużynie z taką zagrywką bedziemy mieć problem z każdym. Mocna u nas nie istnieje. Kubiak zapomniał już dawno jak się serwuje, Kurek albo bomba albo błąd w stosunku 1 do 4 i tak już jest od bardzo dawna. W Resce w wielu spotkaniach nie przekraczał w 2-3 serwisów na set - tragedia. Na pochwałę zasługują Kłos i Bieniek.

 • Jarosław Dariusz Przybysiak lubi Komentarz

  Nawet z LM już nasze kluby rezygnują? Wiadomo, że do pucharów trzeba dokładać z własnej kieszeni, to jest żenujące że władze siatkówki nie potrafią nic zrobić w tej sprawie, ale punkty nam uciekają też, tych pkt za darmo nie dostaniemy. Szkoda będzie stracić pozycję w Europie. Lotos też już oficjalnie zrezygnował z Pucharu CEV. Nie pomogą nam tez rywale bo oni nie wycofują się z żadnych pucharów, przeważnie. Dlatego choćby u facetów Turcja nas wyprzedziła dość znacznie w rankingu. Gdzie rok temu byli za nami.