Grzegorz Groniecki - lubi

  • Grzegorz Groniecki lubi Komentarz

    Nie rozumiem takiego gadania , że ,, ostatnio reprezentacja miała dobre lata ,, . To co , zdobyliśmy Mistrzostwo Świata , Mistrzostwo Europy , czy zostaliśmy Mistrzami Olimpijskimi ? . Czasy w ktòrych cokolwiek zdobywaliśmy w piłce niżnej , to historia , a na pisanie nowej - z sukcesami , w najbliższym czasie się nie zanosi .. Nie oddajemy władzy w PZPN ludziom młodym z energią i pasją ,nie mamy treneròw z nowoczesnymi taktykami , z pomysłem na szkolenie od podstaw , jednoczesnie boimy sie to wszystko zmienić tak , by choć na poziomie Reprezentacji zatrudnić dojrzałych , haryzmatycznych treneròw z zagranicy , z nowymi pomysłami i mentalnością . O dobrych latach to mogą mòwić lekkoatleci , siatkarze ,
    kajakarze czy kolarze , ktòrzy to za 10 - cio krotnie mniejsze wynagrodzenie osiągają takie wyniki jakich rodzimi kopacze nie osiągną przez najbliższe 100 lat ..

  • Grzegorz Groniecki lubi Komentarz

    Słono przepłacona banda celebrytów pokazała swój poziom. Chyba nikt normalny nie spodziewał się czegoś lepszego. Żeby coś drgnęło w tej czwartoligowej drużynie, to na początek pozbyć się trzeba drewniaków i wynalazków takich jak Brzęczek, Milik, Bednarek, Linetty, Jędrzejczyk, Reca, Linetty, Szymański i Góralski.