• Ostatni bieg...

  Przed 15. biegiem meczu Falubaz - GKM, chciałem napisać 'podziękowania' dla Saszy, przez którego wybryk straciliśmy PO. jakie to teraz ma jednak znaczenie? Żadne. W zielonogórskim szpitalu lekarze walczą o to, by bardzo zdolny zawodnik mógł nie tylko wrócić na motor, ale żeby w ogóle mógł chodzić. Wciąż (…)

  Więcej

 • Mini-oda do Strzelca.

  Słychać głośny huk Adam wjechał w łuk Znów się wywalił Lecz dach się nie zawalił Strzelba jednak daje radę Ostatnio jeździ na olimpiadę Ostatnia Twoja forma To będzie już norma Jakiego by tu nie użyć wyrazu Powiem Ci, Adaś, jedno: WYPI*RDALAJ Z FALUBAZU!!!

  Więcej

 • Wstyd i hańba!!!

  62:28. Porażka... kompromitacja... żenujące 'widowisko'... można to różnie nazwać. Jednak to tylko żużel; przegrywało się wyżej; wygrywało się wyżej. Byliśmy gorsi; rywale awansowali zasłużenie. Prawie bez walki- tragedia... Jednak nie to było najgorsze- taki sport. Jak można odwrócić się plecami do (…)

  Więcej

 • Relacje Zielona Góra- Toruń.

  Gdy kibice Falubazu nie słuchają innych w temacie, jak to jest w ich klubie: zaślepieni magią. Gdy kibice Unibaxu nie słuchają innych w temacie, jak to jest w ich klubie, mówią: "zawiść, nienawiść, strach..." Tekst w stylu: "wszyscy mówią to samo o Falubazie, a Falubazowcy swoje"- zaślepieni magią.Podobny (…)

  Więcej

 • Polak, nie Polak. Fałsz i obłuda.

  Z góry zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem jazdy Saszy jako polski junior, ale obywatelstwo polskie może mieć, żeby nie potrzebował ciągle załatwiać wizy na starty w Europie. Ostatnie wydarzenia z Gafurovem pokazują, że to nie chodzi o dbanie o polskość składu, o miejsca dla polskich zawodników w składzie, (…)

  Więcej

 • Chorągiewki

  Zacznę od tego, że nie pochwalam kombinacji FIM-u i BSI. Jakiś czas temu AJ szybko zadeklarował, że rezygnyje z SEC na rzecz GP. Większość ostro go skrytykowała, że jest pro-fimowski. Turniej GP został zaatakowany przez większość forumowiczów. Krytyka nasiliła się, gdy postanowił wrócić do SEC po zawieszeniu (…)

  Więcej